Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki egy irodában majdnem...

Ha valaki egy irodában majdnem minden nap eszik egy mentolos cukrot, pl. Negrót, elvárnátok, hogy ilyenkor megkínálja a többieket is?

Figyelt kérdés
Vagy apróságot rendszeresen kínálgatni egy kicsit hülyén néz ki? Feltételezzük, hogy nem sajnálja a többiektől...
2016. okt. 18. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
néha megkínáljuk a másikat, de én pl csak a mellettem lévőket szoktam
2016. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nem akar valaki adni, akkor ne adjon szimplan azert, mert "kell". Az ove, o vette. Ha meg szeretne kinalni, akkor kinaljon, persze. De nem fogok ezen megsertodni meg semmi. Sot, nagyon idegesito amikor valaki megrogzott kinalgato es fel percenkent tukmal valamit, amit altalaban raadasul nem is ehetek, es nem fogja fel, hogy koszi, nem kerek.
2016. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nem óvoda, hogy ha cukorpapír zörög, beindul a nyálelválasztásom.
2016. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyunk kisgyerekek.
2016. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj.. Rosszul vagyok tőle, mikor a munkahelyemen mindenki az orrom alá nyomkodja az éppen aktuális kinálnivalóját. Én amúgy se vagyok egy osztozkodós típus, de mikor még ötödszörre se fogják fel, hogy nem kérek, akkor határozottabban szoktam reagálni. Most már nem kínálnak. Felnőtt emberek tudnak maguknak ennivalót intézni szerintem.
2016. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha megkínál, az kedves gesztus, de nem értem, miért kéne. Ezt a kényszeres muszájmegkínálni dolgot családon belül, barátok között sem értem (jó, van pár helyzet, ahol nagyon hülyén veszi ki magát... pl. ha hozzád megy vki vendégségbe, akkor nyilván illik), pláne munkatársak között, ahol az esetek többségében max. haveri kapcsolat van. Néha hoz be mindenki úgy kaját, cukrot, csokit, bonbont, teát, hogy azt megosztja, legalábbis nálunk. Ha meg nem kínál meg, akkor ált. megvan az oka (pl. mondjuk egy zacskó háztartási keksznél, ropinál, hogy mondjuk előző nap gyomorrontása volt, és diétázik, a Negrót köhögésre szopogatja, lehet, hogy az az adag kaja épp a napi ebédje).
2016. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyetértünk...
2016. okt. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!