Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert nem tudjak viszafolytani...

Olasz93 kérdése:

Miert nem tudjak viszafolytani a nok a munkahelyukon a havi problemakkal jaro hisztit?

Figyelt kérdés
Fiatal srackent ,4 holgyel dolgozom eggyut 1 irodaban. A igasag az,hogy nagyon joba vagyok mindannyiukkal, de mar nagyon kiakaszt ez a havi hiszti,meg stressz , amit ugye 4 el szorzok. Miert nem lehet ezt othon hagyni?

2016. okt. 21. 09:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a következő életedben szüless nőnek, hogy megtudd erre a kérdésre a választ. :-)
2016. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
9 es. Ne aggodj nem Magyaroszagon dolgozom. Ha ugy tetszik , nem veszem el a kenyered. Egy Erdelyi, foleg Magyarokat foglalkoztato ceg alkalmazotja vagyok.
2016. okt. 21. 11:20
 13/24 A kérdező kommentje:
A temahoz visszaterve. A paromnak termeszetesen elviselem, es mindent megteszek,hogy konnyeb legyen neki ezeket a napokon. Ami normalis is egy ferfi reszerol. Azonban itt koleganokrol van szo, es nem is 1 rol. De vegul is megkaptam a valaszom, nem tudjak es nem is akarjak iraniytani a folyamatot, mert nekunk ezt kutya kotelessegunk elturni.....
2016. okt. 21. 11:22
 14/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, fuss már végig a válaszokon még egyszer, hol láttál olyat, hogy NEM AKARJUK? Hidd el, én megteszek minden tőlem telhetőt, de nem mindig megy, és akkor a hozzád hasonló felfogásúaknak azt kívánom, hogy menstruáljatok ti is b+...
2016. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%
A legnagyobb probléma az, hogy minden nő szervezete másképp működik, és máshogy reagál a menstruációra. Van, akivel igen, olyan hatással van, hogy ingerlékenyebb, és ez nem olyan dolog, amit tudatosan vagy tudat alatt otthon lehet hagyni. Amit tudnék tanácsolni, hogy egy ilyen kiakadásnál ajánlj neki olyan gyógykészítményt, ami ezt kordában tudja tartani (most nem tudom a nevét, de mostanában reklámoztak is ilyet, vagy gyógyteát). Nekem mázlim van, mert rám nincs ilyen hatással, cserébe néha-néha olyna fájdalmaim vannak, hogy ülni nem tudok tőle normálisan... akkor meg lehet, én vagyok másnak túl nyűgös.
2016. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

"Es legvegul, kerlek hagy a helyesirasomat, nem errol van szo. Ami azt illeti orulj,hogy Erdelyi Magyarkent, csak ennyi hibat ejtek."


Azért, mert Romániában született és ott élő, magyar anyanyelvű ember vagy, még nem kapsz felmentést a helyesírás alól, ami nem 1-2- hibával tarkított, hanem penetránsan rossz.


Eszem ágában sincs "örülni" neki, és te sem lehetsz rá büszke. Számos nem magyar anyanyelvű sokkal kevesebb hibát vét, mint te, romániai magyar.

2016. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem szokott semmi bajom lenni, én ezt azzal magyarázom, hogy nagyon korán kezdtem menstruálni, és nem tudtam, hogy akkor ilyen hülyeséget történnek, hogy csokit akarok meg ideges vagyok.


Az tény, hogy ideges vagyok, de nem a hormonok miatt, hanem mert vér folyik a vaginámból. Akkor is ideges lennék, ha megállás nélkül folyna az orrom, nyálam, fülem, akármim. Felállok, nevetek, köhögök, tüsszentek, és érzem a löket vért, és rögtön arra gondolok, hogy most szanaszét áztam. Utálok elmenni itthonról, mert nem tudom csekkolni magam, és utálok idegen helyen betétet cserélni.


Jobb lenne, ha havonta egy héten nem mennének be dolgozni, és neked kéne azt pótolni?

2016. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
Ja, még egy dolog: ha már a barátnődnél megérted, hogy ilyen menstruációkor, akkor olyan nehéz megértened ezt a kollégáknál is? Ők is ugyanolyan nőből vannak, csak nem rájuk áll a farkad, kb...
2016. okt. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
38%

mert nők b@z.d meg !


erre egyszerűbbet sajnos neked nem tudok válaszolni...

2016. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jobb, ha befogod a szádat. Kíváncsi lennék te mennyire lennél mosolygós kisfiúcska, ha minden hónapban vérezne a nemi szerved, mellé iszonyatosan görcsölne a hasad, fájna a hátad, derekad, de olyat is hallottam már, aki annyira rosszul van ilyenkor, hogy konkrétan megy a hasa, hányás, stb. Baromira érdekelne, hogy te ha mindezt a koktélt megkapnád - és nem egy alkalommal, hanem tinédzserkorodtól kezdődően rendszeresen, akkor hogy reagálna a kis érzékeny lelki világod...
2016. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!