Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert nem tudjak viszafolytani...

Olasz93 kérdése:

Miert nem tudjak viszafolytani a nok a munkahelyukon a havi problemakkal jaro hisztit?

Figyelt kérdés
Fiatal srackent ,4 holgyel dolgozom eggyut 1 irodaban. A igasag az,hogy nagyon joba vagyok mindannyiukkal, de mar nagyon kiakaszt ez a havi hiszti,meg stressz , amit ugye 4 el szorzok. Miert nem lehet ezt othon hagyni?

2016. okt. 21. 09:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
43%
Én viszont tudom, hogy a férfiak miért nem menstruálnak. ... Mert nincs kedvük! :D Na de komolyra fordítva a szót, mert én is nők között dolgozom, és otthon is csak nők vesznek körül. Próbáld meg viccesen lekezelni a dolgot, hátha működik. Például: Mikor lejár a menstruációd, magyarázd meg kérlek, hogyan kell csinálni ezt, vagy azt a dolgot. Vagy: ha nem menstruálnál ennyire, megkérdezném, hogy vagy. Hátha működik.
2016. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
34%
Hát azért ezt nem kell kivetíteni minden nőre. Nekem soha nem volt ezzel bajom, nekem valamennyire fura, hogy valakik ezért hisztiznek, szerintem ez csak kifogás.
2016. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
55%

Az egyes emberek szervezete nem egyforma, sőt, két egyforma menstruáció sincs. Nekem is változó, mikor milyen éppen. Régebben volt olyan, hogy majdnem egy hónapig véreztem, nagyon kimerítette a szervezetemet, akkor elkezdtük beszabályozni orvosi segítséggel, mert magától nem állt be (11 éves korom óta 10 év után sem). Egy ideje rendben van és már olyan kellemetlenségeim nincsenek, most már csak kisebb mértékben visel meg, nyomottabb és tompább vagyok azokon a napokon, végig tudnám aludni a napot az első pár napban, amit ugye nem lehet, illetve olyan gyakran kell mennem WC-re pisilni, mint hogyha felfáztam volna (gyakoribb az inger), aztán van olyan, hogy maga a vérzés erős, de fájdalmaim nincsenek, vagy a vérzés gyenge, de fáj mindenhol.

Nőnek születtem, szóval ezzel együtt kell élni, én alapvetően nem hisztizek, de hamarabb ugrok ezeken a napokon a bosszúságokra, mert amúgy sem érzem magam komfortosan.

2016. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Vajdasági, éppen menstruáló magyar lányként felháborít, hogy a rossz helyesírásodat arra fogod, hogy erdélyi vagy!

Ha magyar osztályba jártál, akkor pont ugyanúgy megtanítottak (legalábbis próbáltak) téged is magyarul olvasni és írni anno, mint egy magyarországi magyart, és pont ugyanúgy magyarul tanultál minden egyes tantárgyat!

2016. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!