Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mit írhatnék az...

Szerintetek mit írhatnék az önéletrajzba?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy végre kaphatok munkát csak önéletrajzot kell írnom. Viszont ahogy nézegettem példákat, tele van olyanokkal, hogy hol dolgozott, mit dolgozott, milyen iskolákat végzett... én pedig még sehol nem dolgoztam (diákmunka se volt) és csak egy érettségim van amit májusban szereztem. Azon kívül, hogy leírom a nevemet, koromat, címemet, hobbimat... mit írhatok még? Illetve az nem gond ha hazudok egy kicsit? Mert hobbim nincs, de legalább írjak már valamit :D

És kézzel írjam vagy nyomtassam ki vagy mindegy?


2016. okt. 25. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tölts ki az europass oldalán egy online önéletrajzot.
2016. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt el tudod kesziteni az oneletrajzod es utana kinyomtatod.

Ha kernek kepet is az oneletrajzba azt ne felejtsd el.

Szamitogepes ismereteid (office), szemelyes keszsegeid, nyelvtudasod, alapadataid es elerhetoseged ird bele.

Milyen munkakorre palyazol?

2016. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ambíciók, kompetenciák (nyelvtudás - ha nincs róla papír, akkor is, számtech. ism., jogsi, ilyesmik).

Mivel pályakezdő vagy, sejtik, hogy nem tolongasz szakmai tapasztalatban, így a terveiden, képességeiden lesz a hangsúly. Irányadó bért, pontos elérhetőségeket, nyári gyakorlatokat stb. be lehet írni.

2016. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!