Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem vagyok képes felmond...

Miért nem vagyok képes felmondani?

Figyelt kérdés

4 hónapja dolgozok egy cégnél amit az elején nagyon is szerettem. Azonban megismertem a kollegáim igazi arcát. Mióta csökkentek a rendelések egyfolytában szivatnak, hogy minek vagyok én itt stb. Pedig elvégzem a munkaköri dolgaimat és plusz ötletekkel is hozzájárulok. Sokszor van hogy nincs mit csinálnom és feleslegesnek érzem magam. Nem is értem miért nem rúgnak ki. De azt sem, hogy miért nem tudok kilépni. Szeretnék de nem megy. Bennem van a félelem, kerülöm a konfliktust. Tudom, hogy ez nem megoldás meg erősebbnek kell lenni, csak valami tanácsotok nincs ezzel kapcsolatban, hogy hogyan erősítsem meg magamban ezt a döntést?


Egyszerűen fura elképzelni, hogy mikor reggel ott vagyunk és beszélgetünk nyugiban egyszer csak mondom hogy figyu kilépek.


2016. nov. 6. 21:07
 1/4 anonim válasza:
Hát akkor írásban mondj fel :D
2016. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel éjfélkor a főnököt, és mondd neki, hogy "figyu, haver gondolkodtam, elég szar alakok vagytok, szóval megyek inkább máshová melózni, majd küldöm a felmondásom, na csá!"
2016. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor mondjad idegesen :)

Szerintem amúgy ezt ne így add elő. Kérdezd meg mikor tudnátok pár percet beszélni, mert szeretnél valamit mondani. És akkor vagy azt mondja, hogy most, vagy azt, hogy délután 3-kor vagy akármi. Félrevonulsz a főnökkel, közlöd vele a szándékodat és ő elmondja a további teendőt.

2016. nov. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megírod a felmondóleveled, aztán bekopogsz a főnökhöz, és megmondod, hogy kaptál egy jobb ajánlatot egy másik helyen, ezért szeretnéd beadni a felmondásod, és elé rakod a papírt, hogy írja alá ő is. Azért érdemes azt mondani, hogy jobb helyet találtál, mert akkor nem cicóznak annyit. Több pénzt úgyse fognak fizetni, csak azért, hogy maradj. De ha az az indokod, hogy nem szimpik a munkatársak, akkor úgyis elkezdenek majd a lelkedre beszélni, hogy ugyanmár hát ezt meg lehet dumálni a munkatársakkal, aztán még őket is odahívják és na akkor lesz igazán konfliktus! Szóval ha tényleg úgy döntöttél, ha menni akarsz, legyen egy fedősztorid, hogy hova mész!
2016. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!