Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire vehetem komolyan a...

Mennyire vehetem komolyan a rólam terjesztett pletykákat a melóhelyemen?

Figyelt kérdés
Jelenleg táppénzen vagyok, háztartási baleset miatt. Ma beszéltem telón egy kolléganőmmel, aki azt mondta, hogy elterjedt a hír, hogy be voltam gyógyszerezve, azért jártam így.Gyanúm, hogy pont ez a kolléganőm a "pletykagazda". Rossz érzéssel megyek vissza, ha felépültem.
2016. nov. 28. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor bemész és valaki rákérdez hogy vagy, minden rendben-e (csak lesz ilyen??) akkor miután válaszoltál elő is hozod a témát, hogy te meg visszahallottad hogy begyógyszerezve történt a baleset... "igen bevettem 5 xanaxot ittam rá 1 üveg vodkát is! tuti buli volt!" - akkor majd rájönnek talán mekkora hülyék, hogy ilyenről pletykálkodnak :)
2016. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tenni kell rá magasról és csak nevetni a rossz nyelveken. Ha te tudod, hogy nincs alapja, akkor miért foglalkoznál más véleményével?
2016. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fordítsd vissza a dolgot. Amikor visszamész, és rákérdeznek hogy vagy, mondd hogy már jól és fejezd ki, mennyire sajnálod, hogy x kolléganő begyógyszerezve balesetet szenvedett, majd érdeklődj a hogyléte iránt. Ha kérdik, vajon ki mondott ilyet, akkor hivatkozz x kolléganőre. (Végtére tényleg tőle hallottad a sztorit.) Ha kiakad és magyarázkodik, csodálkozva válaszold, hogy te teljesen úgy értetted vele történt az eset, aztán hagy ott őket, hadd rágódjanak a dolgon.
2016. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!