Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A diákszövetkezet folyamatosan...

A diákszövetkezet folyamatosan szivat és hülyét csinál belőlem. Mit léphetnék?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve dolgozom ugyanannál a szövetkezetnél, de másféle munka végett egy másik ügyintézőhöz kerültem. Igért nekem minden szépet, teljes decemberi beosztást, de az egészből nem lett semmi, mert közölte, hogy nincs hely. Csakhogy nekem a múlt héten mondta, hogy erre a hétre kész lesz vele. Egy sokkal jobb ajánlatot mondtam le miatta, szörnyen dühös vagyok. Próbáltam vele megtárgyalni diplomatikusan, hogy nem egészen ezt beszéltük meg, de leráz, válaszra sem méltat.


Valami diákvédő szervezethez, esetleg valami munkavédelmihez fordulhatnék a problémámat illetően? NFH?


2016. nov. 28. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kilépésen kívül nagyon mit tenni nem tudsz.
2016. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De dolgozni szeretnék
2016. nov. 28. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
keress egy masik diakszovetkezetet. melyiknel vagy?
2016. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 dolgot tehetsz: beszélsz az iroda/kirendeltség vezetővel, hogy márpedig téged ez kellemetlenül érint és keressetek megoldást vagy keresel másik szövetkezetet ahova elmégy dolgozni.

Amúgy mikor én is diákszöv. nél dolgoztam ott is néha megesett az ilyen, de mindig volt olyan alternatív meló, ahol volt hely, igaz lehet nem olyan jó mint a beígért és a fizu is kevesebb, de aki pénzt akar keresni, az legyen hajlandó kicsit lejebb is adni. Ez is az életre nevel, mert a felnőtt munka világában se sokszor azt kapod amit ígérnek.

2016. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!