Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ezt észreveszik mit kap...

Tripili kérdése:

Ha ezt észreveszik mit kap érte a barátom?

Figyelt kérdés
Iskolaszovetkezet altal dolgozik egy cegnel most kezdte es nincs ott kartyalehuzas meg hogy hany alkatreszt kell legyartania tehat nem ellenirzik fel se tunne ha nem lenne ott nem is ismerik nevet nem kerdeznek tole csak a nap vegen egy jelenleti ivet kell kitoltenie amit csak o ir tehat mas alairasa nem kell es azt akarja hogy hetfotol pentekig beirja magat delutanra de csak szerdan es penteken megy be es a tobbi napot is beirja ahol ott se volt. Eszre vehetik? Bocsi az ekezetekert telefonrol voltam.
2016. dec. 1. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar többé ott dolgozni, akkor csinálja nyugodtan
2016. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kirúgják
2016. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha nem is tudjak a cegnel dolgozok h megy? Mert az iskolaszovetkezet csak a hetvegen gyujti be a jelenletiket
2016. dec. 1. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt nem a barátodról, hanem rólad van szó, és még soha a büdös életben nem dolgoztál diákmunkába. Most mennél először, de már gondolkozol rajta, hogy lógj el. :DD

Sajnos feltűnne nekik. :D

Diákmunka-szövetkezetek által kiközvetített emberek számát tudják, és az alapján osztják ki a feladatot. Rosszabb esetben, neveket is tudják, mert olyan kevés ember megy, és a kellő létszámnak meg kell lenni. Velem eddig mindig mikor gyárba mentem dolgozni, a portán aláírattak egy papírt belépésnél, meg bent is behúzták, hogy ott vagyok. Jelenlétít meg csak műszak végén írtam alá. :D

2016. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Telefonról is lehet ékezetet írni.

És kérdést (ha jól tudom) nem lehet kiírni.

2016. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!