Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nők mit szeretnek hallani a...

A nők mit szeretnek hallani a férfiaktól, hogy mi a végzettségük?

Figyelt kérdés
Mik most a divatos menő szakmák mert akárhányszor szóba került, hogy raktáros vagy gyári dolgozó vagyok mint ha lelomboztam volna vele a nőket!

2016. dec. 7. 14:32
1 2
 1/12 Alain Delon ***** válasza:
73%
Felső vezető, havi egymilliós fizetéssel.
2016. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tökmindegy, ha intelligens, és lehet vele beszélgetni. Plusz kedves, nyitott.
2016. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy "mik a divatos szakmák" ha "valakinek csak az számít" én olyannál nem is próbálkoznék.

Ez az egyik oldala a történetnek.

Másik meg az, hogy a hazugság hamar kiderül és akkor oda van minden...

Ha nem olyan végzettséget hazudtál magadnak mint "az elvárás" az (véleményem szerint) elég hamar kiderül.

2016. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hazudni! Annyit nem érnek a mai nők!
2016. dec. 7. 18:14
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

A "mai nők", "bombanők". Ilyen megnevezésekből lehet tudni, hogy a kérdező egy lúzer.


A kérdésre válaszolva: Teljesen mindegy. Te nem a munkád miatt nem találsz csajt.

2016. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt gondolsz amit akarsz. A mai nők nem mind bombanők, ráadásul nem csak az számít! Volt csinos hazug barátnőm!
2016. dec. 7. 19:27
 7/12 anonim ***** válasza:

amúgy a mostaniak tényleg undorítóak... és nem is szépek.. ezek már nem nők és nem is lesznek soha.

(N)

2016. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Oszinte leszek (33 eves no vagyok): ha igy lenezed a noket, akkor jobb is, ha nem kezdesz veluk. Amugy van kulonbseg no es p@csa kozott. Ha normalis, erett norol van szo, akkor ot nem kell eltartanod, mivel neki is van rendes munkaja, karrierje. Viszont ilyen nok ilyen ferfira is vagynak. Akinek van onbizalma, aki intelligens, aki kedves, aki nem nezi le a noket. Aki vitte valamire az eletben... Ugy gondolom, az jelent valamit, hogy valaki gyari munkasnak nem tudott tovabb jutni. Nem hiszem, hogy valakinek ez lenne elete nagy celja. Igy olyan not is fog talalni csak, akinek ez szellemileg kielegito. Parom informatikus, volt parom fizikai munkas volt. Mostani parommal mindenrol lehet beszelni, messze intelligensebb, megbizhatobb, udvarias... Tisztelem azert, hogy foiskolara jart, hogy vallalkozik, hogy odateszi magat. Sosem hasznalnam ki, nincs is ra szuksegem.
2016. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

8:

Mi bajod a gyári munkással? Attól, hogy valaki az, még nem biztos, hogy hülye is. A gyári munkás nem egyenlő a segédmunkással, lehet az egy jól képzett szakmunkás is.

Az meg, hogy valaki ért-e a nők nyelvén nem az elvégzett iskoláktól függ, megfigyeléseim szerint.

2016. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, keress gyárimunkás nőket, lehet, hogy ők jobban értékelnek majd.
2016. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!