Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nők mit szeretnek hallani a...

A nők mit szeretnek hallani a férfiaktól, hogy mi a végzettségük?

Figyelt kérdés
Mik most a divatos menő szakmák mert akárhányszor szóba került, hogy raktáros vagy gyári dolgozó vagyok mint ha lelomboztam volna vele a nőket!

2016. dec. 7. 14:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: még egy tipp:


Mondd meg nekik, hogy bár csak gyári munkás vagy, de milliomossá teszed őket (ha érted mire gondolok?)

2016. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

Elmű-nél,erősáramú elektrotechnikus :)

--

Amúgy megmondom, tegnap jól bepörögtem, össze számoltam mennyi az osztott (és egyben amit örökölni fogok) családi vagyonunk, hát 45 millióra rúg ki és abból az egyik az egy jelenleg 5 milliós erdő...

3 ház... 2 kocsi... ja és az egyik az egy porsche boxster a másik meg egy ford fiesta st..

--

ŐŐŐŐ lehet jól bepörögtem, meg nem ezzel kéne felvágni de erről egy lány ismerősöm jutott eszembe: miszerint elsírta magát nekem a vállamon, hogy a volt pasija mennyire hiányzik és hogy nem a pénzt nézi ehhez képest pilis "akárhol" lakik a bikája, néztem eladó házat 50 millió hungarian forint...

Azt hittem, hogy őrjöngök mikor összpontosult bennem az egész történet, hogy mi is történt!

Igen, bele voltam zúgva, meg talán most is össze jönnék vele, mert mint barát normális velem, (értem itt, hogy tényleg lehet vele dumálni minden szarról, meg el is lehet vele menni szórakozni) más kérdés, hogy párkapcsolat terén szociálisan retardált a csaj...

Szóval a válaszom az egyébként, hogy 1. aki ezt a státuszt amit elértünk a családommal, azt "nem használja ki" az egy marha

Kezdjük azzal, hogy a mai fiatalok nagy részének még az sem adatott meg, hogy saját lakást vegyen, vagy örököljön lakást, nem hogy alanyi jogon meleg van a lakásába...

Megint jön az, hogyha rajtam csapódik le ez a sok anyagi "juttatás" akkor érdemes befektetni és nem elverni.

Ezen felül OE-kvk-ra járok, megvan a magam élet célja is.

Félre ne értsen senki, könnyű elmondani 3 mondatba hogy hol tartunk, meg bele születni a családba is szerencse, de szerintem nem elég bele születni egy családba hanem azért tenni is kell, hogy ezt gyarapítsa az ember.


Nőknek meg, nem csak ők szelektálnak, hanem én is :)

Na további szép napot 24F

2017. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!