Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elégedettek vagytok a munkahel...

Elégedettek vagytok a munkahelyetekkel? Akik esetleg nem tanultak normálisan az iskolában, most több motiváció lenne?

Figyelt kérdés

Olyanoktól kérdem, akik nem diplomások vagy nem vezető pozícióban dolgoznak.


Ha újra fiatalok lehetnétek, elvégeznétek egy fősulit vagy valami mást?


2016. dec. 23. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs diplomám és nem is vagyok vezető pozícióban. Elégedett vagyok a munkahelyemmel. Van nem egy, nem kettő kollégám, akinek van diplomája és nincs vezető pozícióban. Meg olyan is van vezető pozícióban akinek se diplomája, se tudása. Konkrétan a nagyfőnök segghülye, de már sikerült őt leszoktatni arról, hogy a hozzáértők munkájába beleszóljon.
2016. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát... Nálam pont fordítva van. Ahogy idősödöm, egyre inkább nem lehet rávenni semmi hülyeségre, és egyre inkább nem vagyok hajlandó azt csinálni, ami ellenkezik az értékrendszeremmel.

A magyar oktatás egy kalap szart nem ér. Semmire sem tanított meg, csak iszonyat mennyiségű adathalmazokat magolni értelmetlen, haszontalan dolgokról, amivel kizárólag az iskolában találkoztam először és utoljára. Ezt még alsó tagozatban le lehetett erőszakolni a torkomon, de már azt is erőltetni kellett. Később egyértelműen láttam hogy mekkora időpazarlás. A gyerekek a komplett gyerekkorukat fecsérlik el azzal hogy egész idő alatt hajnalban kelnek, hogy beérjenek időben egy közösségbe, ahol a szüleik helyett idegenek nevelik őket egy totálisan alkalmatlan ipari szabályrendszer szerint, amit próbálnak ráerőszakolni minden egyes gyerekre, annak ellenére, hogy abból a néhány ezerből elenyésző számnak lenne alkalmas ez a fajta "tanítási módszer". Egyáltalán nem opcionális és személyreszabott. Nincs választás + e mellett hatalmas az elvárás.

"nem vezető pozícióban dolgoznak" Kevés ember alkalmas vezetőnek. Én pl hányok mindentől, ami hatalomról, pénzről, mások elnyomásáról szól.

Ha lenne olyan opció, hogy személyre szabottan azt tanuljam ami nekem való, ami nekem kell, ami érdekel, ami használható...akkor elvégeznék valami iskolát. Kíváncsi lennék arra, hogy a fejlettebb országokban, Pl Indonéziában , mit tanulnak egy iskolában és milyen módszerekkel. Olyan országban szívesen tanulnék, ami nem egy totális csőd.

2016. dec. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

munkahellyel teljes mértékben a fizetéssel nem! mondjuk úgy hozzácsapnának bruttó 40e-et és akkor azt mondanám, hogy reális a munkáért amit elvégzünk.


Ha most kellene választanom, akkor se mennél főiskolára, inkább megtanulnék 3 nyelvet tárgyalási szinten.

2016. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!