Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoztatok már olyan...

Ti dolgoztatok már olyan munkahelyen, ahonnan elkerültetek és leginkább be kellene zárni?

Figyelt kérdés
Olyan munkahely amit inkább be kellene zárni, dolgoztatok már ilyen helyen? Aztán valahogy végül persze elkerültetek onnan.
2017. jan. 3. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Inkább az ott dolgozó közép-, és felsővezetőket kellene bezárni.
2017. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszta rendezett hely lett volna egy komolyabb főnökkel akkor nem hagytam volna ott. Kb. Rabszolgának éreztem magam. Koszos is volt a hely. Nem volt takarítójuk se. Wc papír se volt már se tiszta törülköző. A szünet annyi volt hogy kimentél pisilni. A titkárnők egy idő után bunkók voltak. Stb...
2017. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam egy drága lakberendezési üzletben. Nem akartak bejelenteni. Alig fizettek. Közben főnök végig jópofizott, meg terelt.

Gondol el, mosolyogva adod el a több tízmilliós bútort egy tahónak, aki sakálként vihog a nőjével és szrba sem néz (voltak normális vevők, de nagyon sok bunkó volt), aztán nap végén megkapod a 60000 forintot a havi munkádért.

Sajnos mivel másfél évig nem találtam mást, ezt csináltam. Viszont az érzés nagyon jó volt, amikor egyik nap felálltam, és közöltem a főnökkel, hogy na akkor holnaptól nem jövök be, viszlát. :D És nem értette, az volt a legszomorúbb.

2017. jan. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi eddig, ilyenekre gondoltam.


Főleg olyan sztorikat vártam amikor az ember beosztott, és a főnök vagy főnökök egész egyszerűen nem veszik észre magukat.


Legjobb volna eladni az irodát és egyik balra másik jobbra, már miután én leléptem valahova.

2017. jan. 3. 13:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És Kérdező, neked van valamilyen történeted? :)
2017. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen helyen dolgoztam, de rá pár évre csődbe is ment. Nem higiéniai problémák voltak, hanem a tulajdonos volt egy gané ember.
2017. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nekem vot ilyen tapasztalatom, de le is nullázta magát a cég ahogy kell. Olyan össze visszaság volt, ha nem direkt én nem is tudom. Az ügyvezető meglopta az egyik tuladonost 40 millió forinttal, és a többi dolog. Én mondjuk véletlen kerültem oda.
2017. jan. 3. 14:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk sok érdekes történet volt a cégnél, amiken leginkább össze hugyozza magát az ember, de a legjobb ez volt: Speciális gépeket béreltünk egy német cégtől, nagy német cég volt, nagy név. Persze nem igazán fizettük a bérleti díjat, és a javítások kölstégeit sem, a munkások meg állandóan tönkretették a gépeket. Erre kivittünk javításra pár autót, de a német cég nem akarta vissza adni, mondjuk megértem mert nem fizettünk semmit. Erre az ügyvezető írt nekik egy felszólító!! levelet, hogy felszólítja őket adják vissza az autókat. Értelemszerűen úgy vágtak ki minket mint a huzat. És a többi.
2017. jan. 3. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Diákként volt, hulladéktelepen, a középvezető egy 8 általánost végzett, bazi nagy fuxszal mászkáló félcigány volt, aki nem tudta, mi a különbség Szeged és Szolnok közt.

Szerencsére voltak ott velem jófej srácok, akikkel el lehetett dolgozgatni.

2017. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
100%

Diákmunkáztam 2 olyan helyen, ami bezárt miután leléptem. Az egyik egy mosoda volt, kórházi véres, szaros, stb. dolgokat kellett válogatnunk minden védőfelszerelés nélkül, elméletben mi a ruhák vasalására és hajtogatására voltunk felvéve de a dolgozók úgy gondolták, miért ne állítanának minket a beérkező oldalra válogatni. Ja hogy gumikesztyű? Minek az, fiatalok még, bírják? A szekrény retkes volt, a wc-t kulcsra zárták, mi abba mehettünk be, ami elméletileg üzemen kívül van, a wc korokkal azelőtt volt utoljára takarítva, vagy le lehet húzni vagy nem, öltözni a koszos folyosón öltöztünk. Érdekes módon, ha jött az ÁNTSZ, egyből elzárták a rossz wc-t, minket áttereltek vasalni, ők meg előírás szerint, védőruhában dolgoztak...aztán egyszer csak hirtelen jött az ellenőrzés és bezárták a kócerájt. Szerencsére akkor már máshol dolgoztam, amint volt más lehetőség, léptem le.


A másik egy call center volt, ahol minimál fizetésért kinyomták belőlünk még a végterméket is. Rugalmas munkaidővel indult, majd kötelező lett a szombat, aztán nem akartak elengedni nyelvvizsgázni, majd elkezdtek minket hazaküldeni 1-1 órával hamarabb hogy ne legyen meg az óránk a jutalékhoz, míg végül az állkapocsműtétem bejelentésekor kérdezte a supervisor hogy na de műtét után nem tudnék bejönni? hisz nem altatnak...állkapocsműtét vazze, mivel beszéljek, a fülemmel? :D Szintén kiléptem amint lett más. Pár héttel ezután hallottam, hogy csődbe is ment.

2017. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!