Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit éreznek azok az emberek...

Mit éreznek azok az emberek akik gúnyolnak meg nevetnek a hátad mögött a szemedben meg megkérdezik hogy mi a baj jól vagy? Oké minden? Nem tudom hova tenni munkahelyen van ez a dolog 22/f

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek nem éreznek. Az EQ teszten rendre elvéreznek. A szemedben nyájasak, kedvesek. Ha nem látod, a hátadba kést döfnek. Ha eszed van, kerüld őket messzire. De még a munkahelyet is cseréld le egy rendesebbre.
2016. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nézik távolrol ahogy dolgozok és képesek percekig bámulni
2016. dec. 30. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy a munka csak munka. Nem kell barátokat szerezni. Légy kedves, de csak látszatra, nem kell mindenkit kedvelni. Ha beszélnek a hátad mögött, mond meg nekik, hogy ez baromira nem való munkahelyre és rettentően gáz szakmai szempontból. Nem oviban vagytok.
2016. dec. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyanezt tapasztalom 25 éves nőként a munkahelyemen. Először nagyon zavart, aztán rájöttem, hogy az eszükhöz kell mérni. Nem ellenem szól, mindenkivel ezt csinálják. Az is jellemző, hogy azt szidják, aki pont kiment az irodából vagy épp szabin van, mikor visszajön, meg bájolognak neki tovább. Én igyekszem kedves, normális maradni velük, el is dumálgatunk semmitmondó témákról, de

komolyabbat nem osztanék meg velük.


Tanács: a főnököt, munkahelyet, munkakörülményeket ne szidd előttük és ne csatlakozz hozzájuk, ha ők szidják, mert az ilyenek direkt azért csinálják, hogy aztán bemárthassanak.

2016. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!