Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy is vállalhatok 17-18+os...

Úgy is vállalhatok 17-18+os munkákat, ha 15 vagyok, de anya aláírja azt a nyilatkozatot, h szülői beleegyezéssel dolgozhatok?

Figyelt kérdés
Nyárról lenne szó, szeretnék egy kis zsebpénzre szert tenni.

2014. dec. 28. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem
2014. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2014. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm
2014. dec. 28. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha lehetne, úgy hirdették volna meg, hogy 15 éves kortól szülői beleegyezéssel. Valószínűleg valami jogszabály miatt nem végezheted el. De ha mégsem akkor próbálj beszélni a hirdetővel, lehet csak azt gondolná túl buta vagy gyenge egy 15 éves annak a munkának az elvégzéséhez.
2014. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül hirdetik meg arra az adott korcsoportra. Ehhez semmi köze az intelligenciának vagy az erőnlétnek, egyszerűen a munkáltató olyan munkaidőben igényel diákot a szövetkezettől, amit 18 év alatti diákok nem vállalhatnak el törvényi rendelet szerint. Régen én is jártam ebben a cipőben, elég szíves, de azért akad 1-2 olyan hirdetés is, ahova talán téged is felvehetnek. Annyit javasolok, hogy minél hamarabb kezd el a munkakeresést, mert mire elkezdődik a szünet, a legtöbb munkahely már betelik.
2014. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
De ba**dmeg, nem lenne egyszerűbb, ha mondjuk felhívnátok őket, és megkérdeznétek? Mért van annyi hülye ember, aki inkább itt tesz fel egy kérdést, majd napokat vár a rosszabbnál rosszabb válaszokra, mint hogy 5 perc alatt elintézné?! ....
2015. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mucikám..Nem lenne semmi gond, ha nem lenne annyi bunkó, paraszt az oldalon mint te ugyanis a többiek érdekes módon tudtak normálisan válaszolni, de amennyire lepontoztak, gondolom nem csak szerintem vagy bunkó...
2015. jan. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!