Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti jártatok már így? Munkahely...

Ti jártatok már így? Munkahelyen 2nő 2 férfi elmentünk péntek vagy szombat délutánonként iszogatni egy keveset egy feles sőr. De úgy éjszakába szinte sohasem nyúlt. Haverom elkezdett kavarni a férjes asszonykával :D Többi lent.

Figyelt kérdés
Barátom kalandozni akart a nő meg beleszeretett :) Mivel a a nőnek féltékeny férje van ezért facre lépett és megnézte h kik lájkolják neje képét és kifogott engem h biztos h velem kefél(közbe a haverom kavar vele) :D Helyzet az h válni fognak mert már ezelőtt is rossz volt a házasságuk, de a barátomat nem hagyja békén a nő, pedig meg se dugta semmi! MOndta a barátom neki h egyáltalán nem szereti, a CSAJ ERRE: NEM ADSZ MAGADNAK ESÉLYT STB. :D Ti jáértatok már így? :D
2017. jan. 17. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
És te miért lájkolgatod rendszeresen a férjes munkatársnőd képeit facen? Ez már megint egy bugyuta "nős" kérdés, kamuszagot is érzek.
2017. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szó nicsn erről mivel munkatársam belájkoltam a képét mint ahogy más férfiak is és engem szúrt ki a férje.
2017. jan. 17. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!