Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bármikor fel lehet mondani?

Bármikor fel lehet mondani?

Figyelt kérdés
Próbaidő alatt mikor lehet felmondani? Ma akartam de végül végigdolgoztam a napot. Holnap mikor lehet felmondanom? Dolgozni már nem megyek be biztosan, de ettől független munkaidő kezdetekor kell bejelentsem?

2017. jan. 25. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát mondhattad volna ma is, hogy holnap már ne számítsanak rá.

Mindenképpen munkakezdés előtt szóljál, hogy ne várjanak hiába.

2017. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor bemegyek reggel munkakezdéskor. köszi.
2017. jan. 25. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
próbaidő alatt bármikor fel lehet mondani indoklás nélkül. Simán mondhatod h holnap már nem jössz, sőt napközben is mondhatod h nem birod tovább, felmondasz és hazamész
2017. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én múltkor az utolsó másfél órát már nem bírtam. Bementem az irodába és mondtam rosszul vagyok haza szeretnék menni. Azt mondták jó. Kifizettek. Annyit mondtak akkor hívjam őket ha megyek vissza.

Azóta se hívtam.

2017. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt bármikor. Akár a nap kellős közepén is felállhatsz és mondhatod, hogy köszi srácok, nekem ennyi volt, és akkor vége. És azt a fél napot is ki kell, hogy fizessék. De ha előre tudod, hogy eljössz, akkor jobb reggel szólni, mint ledolgozni 1-2 órát és utána lelépni. Az azért kicsit fura. :D
2017. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!