Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell ennyire szidni egy...

Miért kell ennyire szidni egy munkahelyet?

Figyelt kérdés
Még van hátra egy hetem. Nem is terveztem sokáig maradni mert állat egy hely. De kell a pénz. Vannak dolgok melyek engem is zavarnak. De! Nem hangoztatom őket mint a többiek. Kb. 15-en vagyunk. Sokszor oda jön hozzám valaki és szidni kezd mindent. Vagy ebédszünetben. Komolyan nem értem az ilyeneket. Miért dolgoznak ott ha nem tetszik nekik az egész? Bármikor haza mehetnek. A másik hogy totál nem érdekel nekik mi bajuk van. Arról nem is beszélve engem találnak meg mások szidásával kapcsolatban is. Hogy ezzel meg azzal van bajuk. Nagyon idegesítő. És hiába vágok érdektelen fejet, mondják tovább. Mondjuk ez az egyik oka hogy nem maradok ezen a helyen.
2017. jan. 27. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiadják, kibeszélik a feszültséget magukból, sokat segít ám ha az emberből eltávoznak, és nem emészti fel csendben némán. Persze sok ember képes átesni a ló túloldalára és egész nap dünnyög, pedig annyira azért csak nem szar. Én előző munkahelyem is ilyen volt végül fel mondtam, igazuk volt a kollégáknak + jövőképet sem láttam a helyben csak az állandó robotolást.
2017. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megértem ha ki kell adniuk magukból. De ez már túlzás amit csinálnak és engem stresszelnek feleslegesen.
2017. jan. 27. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

"Miért dolgoznak ott ha nem tetszik nekik az egész?"

"De kell a pénz."

Megválaszoltad magadnak a kérdést.

Neked se tetszik, csak tudod, van, aki kibeszéli magából (ami egyébként remek feszültségoldó ám), valaki meg magában tartja. Ez kb. ugyanolyan, hogy miért vannak olyanok, akik itt beszélik ki magukból, ha nem tetszik a munkatársuk viselkedése? Hiszen el lehetne menni, nem kéne köztük dolgozni.

2017. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy megsúgom, hogy MINDEN munkahelyen ez megy. Az emberek szidják a munkahelyet, a főnököt, a többi munkatársat, meg igazából mindent és mindenkit, ami és aki csak az eszükbe jut.

Ha csak emiatt hagysz ott egy munkahelyet, azzal nem sokra mész, mert a következő helyen pontosan ugyanezt fogod tapasztalni.

2017. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a hibás, azért, mert hallgatod?
2017. jan. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!