Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek neveletlenség...

Szerintetek neveletlenség otthagyni állásinterjún egy ügyvezetőt vagy HR vezetőt?

Figyelt kérdés
Bemegyek állásinterjúra, erre az ügyvezető faszi elkezd motyogni, hablatyolni, össze vissza beszél, nincs értelme, ilyenkor felállok, megköszönöm azt lelépek, ez rendben van? Sokszor szerintem el sem olvassák a CV-t amit küldök, 15 perc után ökörködés az egész. Vélemények?
2017. jan. 28. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az az emberke, aki tegnap még azt ecsetelte, hogy fogsz kérni pénzt, ha megjelensz az interjún? -.-
2017. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 longlife ***** válasza:
100%
De ezt még tedd hozzá amikor kifele mész: Arccal jöttem be,de seggel megyek ki.
2017. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem 1 olyan interjúm volt, ami el sem kezdődött és azt vártam, hogy legyen már vége, mert a meetingszobába behallatszott, hogy mit beszéltek rólam az interjú előtt... De azt is végigcsináltam, mert úgy voltam vele, hogy így is csak tanulok magamról valamit meg jó gyakorlás a jövőre nézve, ha már felkeltem, szépen felöltöztem, felkészültem, akkor nem azon a fél órán fog múlni.


Vannak felkészületlen cégek, nem mondom, de hát szerintem ez is jó módszer arra, hogy felmérjük a terepet, másfelöl meg ha belekérdeznek az önéletrajzba, az nem csak azért lehet, mert lusták voltak elolvasni, hanem meg akarják nézni, hogy a jelöltek nem hazudoztak össze-vissza a CVben.


Amúgy elsősorban csak magaddal cseszel ki szerintem.

2017. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ha már az ember felvesz egy inget, megnézi a cég honlapját, akkor meghallgatja őket. Legutóbb nekem is az volt mint pár cégnél már: megbeszéltük hogy mindenki átgondolja a dolgot.


De volt amikor lelépett a vezető, aztán csörgött a telefon és mondták hogy megnyertem az állást. Mondjuk aztán pár hónap múlva kirúgtak, annyi.


De ha az a vége hogy majd átbeszéljük akkor abból nem sok minden lesz.

2017. jan. 28. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki hónapok óta itt lázong, hol panaszkodik, hol a keményfiút adja... úgy érzem, mindez csak a fejében történik, nem a valóságban.
2017. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utolsó: valaki???


Szerintem itt mindenki ezt csinálja egyébként.


ilyen általánosító mondatokkal nem sokat mondasz.

2017. jan. 28. 16:21
 7/9 TappancsMancs ***** válasza:
Amúgy tényleg úgy tűnik a pénzkérős elégedetlenkedő kérdező lehetsz. Elég ha te tudod. Így ami kommunikációban és egyebekből itt lejön ez alapján én nem venném fel az illetőt.
2017. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nem te döntöd el ki kit vesz fel és hova, max pofázol róla, öcskös.
2017. febr. 1. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy otthagytam őket. És úgy gondolom, hogy igen, ha ők nem tisztelnek meg engem eléggé azzal, hogy korrektek legyenek, akkor nekem sem kell végigülnöm az interjút. Persze az elköszönés stb. kulturáltan, higgadtan, nem teátrálisan kiviharozva az irodából. Most nem arról beszélek, hogy nem tudják fejből az önéletrajzomat (van, hogy 400 CV-t nyálaznak át, abból behívnak 30-at, nem mindig emlékeznek mindenre belőle), hanem pl. amikor nem hajlandóak válaszolni egy tök egyszerűen feltett kérdésre, és bullshittelnek vagy amikor tökre nem olyan állásra interjúztatnak, mint amit a hirdetésben megjelöltek.
2017. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!