Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnál magadról 5 pozitív és...

Tudnál magadról 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságot mondani állásinterjún, ha ezt kérdeznék?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 18:37
 1/9 piriiiii ***** válasza:
Talán.
2016. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, simán. De valószínűleg hazudnék állásinterjún.
2016. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rövid gondolkodás után simán.
2016. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerencsére még nem kérdeztek tőlem ilyet. de azért fel szoktam rá készülni.

de az ilyeneknél nem is annyira az számít, hogy mit válaszolsz, hanem hogy hogyan.

pl. hogy vágod ki magad egy kellemetlen dologból, mert mondjuk azt úgysem fogod mondani, hogy lusta vagy vagy hogy könnyen begurulsz és mindenkit pofánversz.

2016. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálam az volt legutóbb a gond ezzel a kérdéssel, hogy 5-öt nem tudtam összeszedni. Szerencsére nem faggattak, hogy még, elfogadták, hogy annyi jutott eszembe, amennyit mondtam.
2016. okt. 4. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:

5 vagyok.

Készülj fel előre ilyenekre, inkább többet gyűjts össze, írd össze magadnak és gyakorold be otthon :)

2016. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam inkább az a baj, hogy sok tulajdonságomról nem tudom eldönteni, hogy jók vagy rosszak. Vagy van, ami számomra előnyös, tehát jó, mások számára viszont rossz.
2016. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen nekem is van, hogy nem egyértelmű a besorolás, mert mondjuk más már szóvá tett olyat, ami viszont nekem megkönnyítette az életemet (és a munkámat) hosszú távon.
2016. okt. 4. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!