Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 4 év munkaviszonnyal 350 ezer...

4 év munkaviszonnyal 350 ezer forint nettó fizetés, programozóként az sok vagy kevés?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon jónak számít. Külföldön viccnek.
2017. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Az semmi, és ne itt akard hergelni a népet, gyökér.
2017. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hergelni? Wut? Mi rosszat mondtam?
2017. febr. 2. 20:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
reális
2017. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol volt az a 4 év munkaviszony, milyen szakterületen, milyen a végzettséged és persze, hogy milyen munka körben fogsz dolgozni. Most ismerősöm friss szoftvertervező informatikus végzettséggel nettó 410-et keres ahhoz képest kevés szerintem.
2017. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés, ennyit a junior fejlesztők kapnak, 4-5 éves munkaviszonnyal már simán senior fizetést kaphatsz. Nekem IT-s cimbim 500e ft körül keres, igaz cafeteriaval és ő is kb 4-5 éve melózik. Nokiánál van Pesten, és mindig van meló. Ha aláírsz 2 évre náluk akkor azért jár alapból 200-300k nettó fizun felül, de pontosan nem tudom, de nem kis pénzt az biztos.
2017. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elottem is kerdeztek, boven fugg a konkret nyelvtol, cegtol, tenyleges tudastol, de nagysagrendileg realis.
2017. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem sok. Szerintem reális, hazai viszonylatban. Amúgy meg itt egy 2016-os link, a külföldi átlagfizetésekről:


[link]


Tehát van hová fejlődnünk.

2017. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Tehát van hová fejlődnünk."

Amíg ilyen pártok lesznek mo-n, mint amikből most választani lehet, addig itt nem lesz fejlődés. Mindegyik azon agyal, hogy hogyan tud több adót kicsikarni, meg beszabályozni az életed minden pillanatát. Ha fele ennyi adó és szabályozás lenne még az is sok lenne.

2017. febr. 3. 19:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Most látom, Spanyolországban milyen magas az átlagfizetés. Pedig hatalmas a munkanélküliség, és nem éppen higiénikus állapotok uralkodnak ott. Ráadásul az ország egyharmada el van sivatagosodva. Magyarország még néhány déli államhoz képest is le van maradva. Ezt nem rosszból mondom (bár igaz, nem is jóból), csak érdemes elgondolkodni rajta, hogy változások kellenének. Persze a kis változásnak is örülni kell, de azért még van hova fejlődni.
2017. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!