Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki jártas a munkaügyis...

Aki jártas a munkaügyis dolgokba segítene?

Figyelt kérdés
Tehát,ma kaptam egy levelet ami szerint 3 hónapra kizártak a központból. Előtte semmilyen levelet nem kaptam amibe ugye annak kellet volna lennie,hogy kiközvetítettek valahova. Se egy email se telefon semmi,igazából nem tudom hogy működik ez mert mint pályakezdő regisztráltattam magam. Orvosi igazolást elfogadnak vagy mit tehetek? Ma nincs ügyfélffogadás és én kiváncsi vagyok.

2017. febr. 3. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem mész rendszeresen, az időpontok benne vannak a kis könyvedben, akkor figyelmeztetés nélkül kizárnak, de ez a papírjaidra rá is van írva. nem küldenek e-mailt, telefont. Munkanélküli, van időd, legalább azt tartsd észbe, mikor van jelenésed. Persze, pont arra van idejük, hogy rengeteg vissza nem menőt hajkurásszák :)
2017. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az időpontra való megjelenés miatt zártak ki hanem valami munkát nem fogadtam el amiről nem kaptam levelet.
2017. febr. 3. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg menj be és beszéld meg velük.
2017. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!