Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most vegeztem gépészmernokkent...

Most vegeztem gépészmernokkent. Dolgozik esetleg valaki hasonlo pozícióba kint? Mikyen fizetéseket lehet számítani? Esetleg tudna segiteni valami, hogy kellene elindulni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol kint?
2017. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

És melyik egyetemen végeztél?


Itthon ha elkezdesz pályázni olyan 100-200 nettóra számíthatsz + cafeteria az olyan plusz 30-40 ezer.


Bár ha ügyes vagy bármi lehet, kezdésnek céges autó akár.

2017. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Külföldre gondoltam.


Azzal tisztába vagyok nagyjabol, hogy itthon mi a helyzet.

2017. febr. 6. 13:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Nade milyen kulfold ember?


Milyen orszag?


Ha ennyire fogalmatlan vagy akkor maradj elso korben otthon szerintem. Kezdokent amugy sem sok baber terem kulfoldon.

2017. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azert nem vagyok annyira fogalmatlan :)


Nyugat Európára gondoltam elso sorba. Északi országokba a legjobb a fizetes de a megélhetés is a legdrágább.

2017. febr. 6. 13:34
 6/9 anonim válasza:
33%

Melyik egyetemen végeztél? Tudnod kell, hogy nulla tapasztalattal az esély a nullához konvergál.

Gondolj bele, hogy kit részesítenek a cégek előnyben pl egy hamburgi cég által meghirdetett pozíciónál, aki helyben végzett és anyanyelvi szinten beszéli az adott nyelvet + valószínűleg egy második nyelvet is vagy aki most végzett egy noname magyar egyetemen és azt hiszi, hogy őt bárhol alkalmazni fogják.

Az indulótőkéről ne is beszéljünk, kb. egy német városba költözésnél legalább 1, de inkább másfél millió Ft tőke szükséges, a kaucióktól kezdve bármilyen költség felléphet.


Ha van 1-2 év tapasztalat, akkor már bármi megtörténhet, de azt se vedd készpénznek.

2017. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

"noname magyar egyetem"


hát ja és aki a saját nyelvén egy kérdést nem tud megfogalmazni helyesen, az szerintem inkább -1-ről indul.


csá.

2017. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Teljesen mindegy melyik egyetemen végzel, nem fogják sehol sem nézni, én szte-s voltam, többen lehúzzák, hogy mennyire könnyű stb., mégsem fájt a fejem, azonnal lett mérnök állásom. A másik pedig az, hogy több helyen olvastam én is annak idején azt, hogy "2 éves gyakorlattal", mégis az első helyen felvettek pályakezdőként.
2017. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#2 viccea vagy, gépészmérnök GYAKORNOK vagyok és jóval többet keresek, mint amit írtál, jah és céges kocsi, céges laptop, céges telo... Van még kérdés?
2017. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!