Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az uszómesterek szeretik a...

S55 kérdése:

Az uszómesterek szeretik a munkájukat?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik részét?

2017. febr. 8. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Amikor megmentenek valakit az biztos, hogy örömmel tölti el őket. Ez lehet egy ok, ami miatt szeretik a munkájukat. De attól is függhet, hogy hol úszómesterek. Mert ha pl ott, ahol sok gyerek van, ott rossz lehet, mert sok mindenre kell odafigyelni. De pl az olimpián nagyon jó lehet úszómesternek lenni, mert mindenki tud úszni.
2017. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ:) én egyébként tipikusan azokra az úszómesterekre gondoltam akik iskolai csoportoknak oktatnak úszást.
2017. febr. 12. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezz meg legalább 1000-t, aztán megtudod.
2017. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Ismersz esetleg egy uszómestert, aki hajlandó lenne választ adni a kérdésemre?:)
2017. márc. 3. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos úszómester ismerősömből van a legkevesebb. És szerintem ezzel mások is így vannak.
2017. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
70%
Úszómester vagyok, tavaly május óta dolgozom ebben a munkakörben. Vannak negatív és pozitív oldalai egyaránt, de én azt mondhatom, hogy imádtam a tavalyi első szezonom ás az idei nyarat sem fogom kihagyni, ez biztos :)
2017. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
rohadt unalmas
2019. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az Uszomester vigyázz a vendégekre nem oktat úszást ezért a felre érthetőség miatt lett a hivatalos neve az hogy Uszodamester
2019. márc. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!