Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A rendőröket miért nem tisztel...

A rendőröket miért nem tisztelik, ők csak a munkájukat végzik?

Figyelt kérdés
Többször látom, hogy egyáltalán nem tiszteli senki azt aki megvéd minket... Igen vannak olyan rendőrök akik szívóznak de legtöbben nem tudják, hogy valóban milyenek... és a nemtisztelésre példát mondok--> ott van a sok tüntetés, és milyen már az hogy dobáljuk a rendőrt kővel meg ilyenek. A migránsoktól oké h dobálják de hogy a magyarok is. Ha belegondoltok, kicsit jobban kéne tisztelni őket. nagyon elromlott a világ és a példától fog változni a világ nem a véleményedtől.
2016. aug. 22. 11:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer anyám élettársa bántalmazta anyut. Amikor kiérkeztek a fakabátok, még anyámat b***ták le, hogy miért sír, az élettársának meg csak egy csekket adtak büntetésképp...a rend őrei, pfff...g*cik!!!
2016. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Pont ez az, hogy nem végzik. Pontosabban ha csekket kell írni, abban nagyon jók, csak épp ha neked lenne rájuk szükséged, akkor nem tesznek semmit. Több ilyen tapasztalatom is volt már (nem mások elmondásai alapján, hanem saját tapasztalat). Még hogy megvédenek minket, hagyjuk már... Én ugyan nem járok tüntetésekre, de szívem szerint én is megdobálnám őket. Hulladék semmirevaló banda.
2016. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Azért, ahogy munkájukat "végzik". Amikor hozzánk betörtek, 4 hosszú órát kellett várnom, hogy kijöjjenek. Decemberben, kitört teraszajtónál. Közben rettegtem, hogy visszajönnek, ugyanis megzavarhattam őket, mert "csak" a fele cuccunk tűnt el, volt még egy nagy kupac összekészítve a bejárati ajtó elé. Amikor 3 óra után telefonáltam, hogy mi van már, még engem gorombítottak le, hogy mit türelmetlenkedek, karácsony előtt nekik sok a munkájuk. Most azt gondolod, ez egy kis falu, ahol összvissz pár rendőr van, hát nem, ez Budapest. És a poén: négy óra múlva megjelent két huszonévei elején járó srác, semmihez nem nyúltak, semmit nem csináltak, körbejártak, valamit írkáltak, végül kivették az ép zárat a bejárati ajtómból, mondván ez bizonyíték(?) és elmentek. Nem egészen 10 percet töltöttek ott, én meg maradtam éjszakára betört teraszajtóval és zár nélküli bejárati ajtóval. Szerinted? Ja, búcsúzóul megnyugtattak, hogy valószínűleg vissza fognak jönni a maradék cuccért, mert rendszerint azt teszik. Ezek után semmi hír, aztán kapom postán a határozatot 3 hónap múlva, hogy "nyomozás" lezárva, elkövető ismeretlen. És ezt kellene szerinted tisztelnem? Én így dolgoznék, hát már kivágtak volna rég a francba, de jogosan ám.
2016. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrnek sokszor ki van adva hogy be kell szednie x 100 ezer pènzbírságot. Ezért ha simán elengedhetne egy igazoltatásnál akkor is addig keres amíg nem talál valamit amiért büntet.

Velem megtörtént hogy igazoltattak, be volt kapcsolva az öv, kiszállított hogy nèzzem meg hogy milyen kopott a gumi. Nem volt az. Erre a rendőr: jó, a gumi elmegy, viszont nem volt öv. Hiába mondtam bármit, ők ketten voltak, én egyedül.

2016. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan tapasztalatom van, mint a #3-asnak. Annyi különbséggel, hogy én rajtakaptam az elkövetőt és ott tartottam amíg kijöttek a sünök. Szerinted mit csináltak? Semmit. Nem tűnt el semmi, akkor nem tudnak mit csinálni és bevinni sem tudják. Viszont látásra. Na ennyit a semmirekellő rendőrségről.
2016. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz..

Dohányboltban dolgozunk (két 20 éves fiatalként). Megfenyegettek minket késsel, visszajártak fenyegetőzni.. de tettlegesség nem volt.. egyszer nagy nehezen a bejelentésre óhajtottak kifáradni, hozzáteszem több tíz bejelentésünk volt. És közölték, ők nem tudnak mit tenni (nem baj, hogy volt biztonsági kamera ami rögzítette az arcukat), felesleges mindig felhívni őket, majd ha vér folyik.. hát kösz b+..

2016. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
jo igen ez a rendőrök egyik fele.. higyjétek el régen más volt.. manapság már ilyen nyikhajok persze h semmit nem csinálnak, de pl itt a rendőrség másik fele--> https://www.youtube.com/watch?v=p3U1W6kkKsU
2016. aug. 22. 12:30
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a helyi rendőrség semmit nem ér, a főrendőr egy nagy nulla minden tekintetben.. Kenőpénzeket fogad el, aztán azokat utána úgymond nem látja hogy mit csinálnak mert pénzt kapott tőlük, tinédzser lányoknak néz el sok mindent, ha cserébe időnként megmártózhat bennük, ésatöbbi.. Néhány éve betörtek a szomszédba nagybátyámékhoz, a szomszéd aki észrevette, azonnal hívta a rendőrséget, addig pedig apámékkal karöltve a környező szomszédok próbálták feltartóztatni a fickót.. Egy ideig sikerült, de végül csak elmenekült, persze jóval ezután érkeztek csak meg a kékkabátos köcsögök a már fent említett nagyokos főrendőr vezérletével, aki csak a vállát vonogatta miután feltette a szokásos típuskérdéseket.. Pedig öreganyám még fel is ismerte az embert, tudta ki az, de még így sem találták meg azóta sem, pedig lassan már 10 éve hogy ez történt.. Úgy látszik akkor járunk a legjobban ha elmegyünk rendőrnek, felmarkoljuk a jó pénzt, és a f.aszverésen kívül nem is kell érteni máshoz, bár kétlem hogy sokáig tudnám csinálni mert előbbutóbb elokádnám magam tőlem.
2016. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
#7: propagandafilm...
2016. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

VAn igazság a történetben, de gondoljon bele mindenki:


VAjon az egyéneken múlik a csekkosztogatás, vagy azon, hogy durván a rendszarváltozás óta, másra se használnak egy rendvédelmi szervet, csakhigy pénzt gyűjtsenek be...Nem minden rendőr korrupt (Ukrajnában, na ott azok), csekkosztogató lusta disznó.


Igenis vannak szívvel-lélekkel rendőrök, akik bármit megtennének-ha megtehetnék, hiszen mindenki gondoljon bele: Neked van egy munkád, amit csak akkor végezhetnél rendesen, ha törvényi kereteket lépsz át, amiért nem felfüggesztettet kapsz, mit teszel?

Szabályt szegsz?


Még ha az a szabály ellehetetlenít mindent.

A rendőrök többsége nem magától olyan amilyen.


Neked milyen érzés lenne, ha beviszed a tolvajt, és 5 percre rá kint is van?

2016. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!