Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság miért "divat" azt...

Manapság miért "divat" azt éreztetni a munkavállalóval, hogy nem ér semmit?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem divat. Munkahely-, pozicio- es fonokfuggo.


Ha a ceg politikaja a robotuzemmod, akkor ez van, ugy vannak vele hogy barmelyik munkavallalo helyere talalnak 5 masikat.

Ha a pozicio is olyan (betanitott irodai vagy gyari munka) akkor meg 10-et is talalnak.

Ha a fonok egy genya, akkor o meg kulon ereztetni is fogja ezeket.

2017. febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura divat, mivel ma nálunk munkaerőhiány van.

Igaz, hogy talál másik embert, de az olyan is. Megfelelő embert nehezen talál.

Persze, ha nem fontos a jó munka, akkor azt csinál, amit akar. Egy rossz cégnél bármi előfordulhat.

2017. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a "talal masik embert de az olyan is" nem feltetlenul igaz. Egy allasra nem csak egyetlen megfelelo ember van, persze nyilvan nem mindegy hogy atomkutatorol vagy spar penztarosrol beszelunk, valamelyik allasra 20-at is talalsz, valamelyikre 1-et is nehezen.
2017. febr. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert azt szeretnék elérni, hogy hányingerrel menjél dolgozni. Ezért, a munkád úgy végezd, hogy egy rakás kakit érjen csak.
2017. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez főleg a multikra igaz... az én munkám is gyár jellegű, de egy 8fős kis vállalkozás (műanyag vákumformázó cég)

Termelésben, raktározásban, mindenben egyformán vesszük ki a részünket...

Mindegyikünknek meg vannak a kedvenc melóink és amit utálunk, ezeket beosztjuk egymás közt... főnököm rendszeresen aggódik, mi lesz velük, ha én egyszer megunom, mert előttem 10 éven át nem talállt állandó embert arra a melóra amit én imádok...

Csak hangos, meg büdös, és rohadt koszos vagyok minden nap...

2017. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

erdekes, velem mindig az ellenkezojet ereztettek.


Talan azert mert en valoban erek valamit.

2017. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aranyat :)

Vagy csak jo munkahelyen dolgozol.

2017. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
~18 eve dolgozom, mindig is nemzetkozi multiknal. Soha nem ereztette velem senki hogy nem erek semmit, sot pont az ellenkezojet.
2017. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem eddig úgy alakult a karrierem, hogy mindig magyar cégnél kötöttem ki. Volt egy aki az ellenkezőjét tette, és volt egy aki viszont elég durván ezt éreztette.
2017. febr. 9. 09:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy cég ahol 2 évet dolgoztam, felmondtam aztán, na ott kb. 2x hallottam hogy köszönöm. De akkor is úgy mondták, mintha ez nem is lenne természetes.


Ja és volt egy fő feladatok, számítógépes munka, reggel 8-kor elkezdtem és olyan d.u. 1-2 fejeztem be, na arra nem is mondtak semmit, pedig azzal dolgoztak, és fontos volt. Sőt még pár ember, akit ki is b@@@sztak, még volt pofája azt mondani hogy nem ér semmit, senkit sem érdekel.


Persze aztán betelt a pohár.


Én komolyan mondom már úgy vagyok vele melóhelyen hogy fizessenek ki mint a rossz k@@rv@@@t komolyan mondom, azt nem is érdekel ha nem köszönnek meg semmit. Kérek egy jó magas fizetést, plusz a havi 30-40 ezer cafeteria, azt utalják el, azt amit kell megcsinálom, nem is érdekel ki mit köszön meg, vagy magyaráz hogy jól csinálom e. Ennyi.

2017. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!