Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy a főnököt...

Volt már olyan, hogy a főnökötök visszavonta a már kiadott szabadságotokat?

Figyelt kérdés
Mondjuk nyaralási szabadság, és nektek már minden le volt fixálva, kifizetve, ésatöbbi. Vagy akárcsak egy szabadnap, amire már leszervezett programotok volt. Ha igen, mit csináltatok?
2017. febr. 11. 08:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

hajaj. Fogtam magam, és kiléptem.

Az ilyen az nem munkahely, hanem valami taposómalom.

2017. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Velem még nem történt, de feleségemmel és néhány kollégámmal igen. Minden esetben a vezetőjük telefonon KÉRTE, hogy jojjenek vissza, mert sokan lebetegedtek. Ezeket béremeléskor és amikor a dolgozónak kell valami, visszahálálták. Feleségem még egy üveg pezsgőt is kapott ott helyben, amit a főnöke saját pénzen vett, mert szilveszterkor volt az egyik eset.


Az én főnököm kéri is, hogy a befizetett utakat külön jelezzék, hogy azok a szabadságok véletlenül se legyenek bolygatva.

2017. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy volt.


Elmentem betegállományba azonnal.

2017. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3: És mi történt utána? Nem hányta a szemedre a dolgot?
2017. febr. 12. 09:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyan van, hogy pl a tavalyi szabikat ki sem adta, ki sem fizette és most azon vetyeng, hogy lehet át sem lehet hozni erre az évre..
2017. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Bárhogy is nézzük, az kissé zagyva elvárás, hogy a dolgozó jelezze előre, ha a kivett szabadság alatt el fog utazni. Mert mi van, ha hirtelen derül ki? Ha házastárs vagy barát meglep egy úttal, és így a szimpla pihenésnek tervezett szabiból kirándulás lesz? Akkor mondjam azt neki, hogy sajna nem mehetek, itthon kell maradnom, mert lehet, hogy visszarendelnek a szabiról?
2017. nov. 11. 08:58
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, de nálunk úgy megy, hogy felhív a főnök, hogy x napon be tudnék-e menni esetleg, mert nagyon sok a munka vagy xy beteg. Ha azt mondom hogy sajnos már programom van, akkor sincs gond, hív mást helyettem. Nem kötelező jellegű.
2017. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7: Ez teljesen okés, mindig így kellene működnie. De az esetek jelentős részében kirúgással kezdenek fenyegetőzni, akár burkoltan, akár direktbe.
2017. dec. 11. 13:03
 9/19 anonim ***** válasza:

" De az esetek jelentős részében... "


Mire alapozod ezt a statisztikai jellegű állítást?

2017. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9: Saját és ismerősök által mesélt tapasztalatok. Valamint fórumokon is gyakran olyasom. Miért szerinted, az esetek jórészében inkább tolerálják bármiféle következmény nélkül?
2017. dec. 12. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!