Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan osztjátok be a szabadsá...

Hogyan osztjátok be a szabadságotokat?

Figyelt kérdés
Én például szeretem kivenni a hosszú hétvégék előtt vagy után, mert kevesebb napot használok fel, pl 3 napot kiveszek, de egy teljes hetet vagyok otthon. Vagy úgy is szoktam, hogy 1 hét, de a közepén hétvége, így 2 rövid hetet dolgozok. Egyéb ötlet?
2016. nov. 5. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kombináld a kettőt és akkor 10 összefüggő nap lesz mondjuk.

És a főnököd nem szól bele hogy veheted ki?

2016. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére eddig egy főnököm sem szólt bele. Nyilván nem pofátlanul csinálom, amikor rengeteg munka, rendezvény van, természetesen nem megyek szabadságra.
2016. nov. 5. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Karácsony és Újvév közötti időszakot szoktam kivenni, nyáron is egy hetet, a maradék meg szép lassan elfogy. Például ha ügyintézés miatt nem megyek be, vagy idén költöztem, arra is kellett pár nap, vagy amikor kötelező szombati munka nap van, akkor sem megyek dolgozni.
2016. nov. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!