Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki mit csinál a munkanélkülisé...

Ki mit csinál a munkanélkülisége alatt?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete, hogy felmondtam az előző munkahelyemen, semmi pihenés nem volt mellette mint a gépek úgy dolgoztunk. Azóta nézem az állásokat, és be is adogatom, bár kevesebb visszajelzési sikerrel.


Viszont, kezdenek monotonná válni a hétköznapok. Mindennap ugyanaz. Ti mivel szoktátok eltölteni? Gondolkoztam valami otthoni továbbképzésen más témákkal kapcsolatban, internetes ingyenes tananyagok segítségével de még nem vettem rá magam mélyebb szinten.


Egyelőre nem mentem még be a munkaügyre, van spórolt pénzem nem szorulok rá a segélyre. Viszont ha nem találok hosszabb ideig be fogok, hogy a tartós munkanélküliséget megkapjam és hátha a munkáltatónak pozitívan hat. Gondolkoztam még nehéz fizikai munkákon, mert van belőlük dögivel de többségüket havonta újra hirdetik nem sokáig húzhatják a munkavállalók. Viszont ilyen helyen mondtam fel, így lehet fölös még egy ugyanilyenre jelentkezni.



2017. febr. 16. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez, mindenkinek más. 7 éve úgy döntöttem, ezekért a bérekért, nincs értelme dolgozni. Azóta, egyetlen napon sem éreztem, hogy unalmas lenne a semmittevés. Van, hogy annyira nem csinálok semmit, hogy enni is elfelejtek.
2017. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem az előző válasz csak valami szarkasztikus komment.
2017. febr. 16. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig hibban tennéd mert TB-éd se lesz
2017. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*jobban
2017. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Angolt tanulok, zenélés, mixing-mastering, és igazából ennyi. Rohadt unalmas mindig itthon lenni.
2017. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondott hülyeséget az első amúgy😅😅 én 2 hónapig voltam munka nélkül az első 3 hét borzalmas de inkább a tehetetlenség miatt szerintem meg hát nyilván unatkoztam is már annak örültem ha menni kell bevásárolni mindennap főztem valamit vagy ilyen kis sütike ezaz amaz a családom örömére(nincs gyerekem anyu apu tesók párom) de hát a házimunkával,főzéssel 2-3óra alatt végeztem. Aztán a harmadik hét után úgy elkeztek pörögni a napok hogy tényleg azon kaptam magam hogy 3 óra és még nem ettem. Már egyáltalán nem unatkoztam. De amúgy beregisztrálhatnál mert a tartósan munkanélküliség után adókedvezmény jár a munkaadónak utánnad így lehetne előnyöd ha esetleg úgy adódik. Két hete dolgozok ujra de annyira lassan telik az idő így, de nyilván örülök. Sokan mondták járj tanfolyamra meg képezd magad nyelvvizsga stb de én se tudtam rá venni magam inkább dolgozni akartam mint tanulni megint. Hidd el elfog múlni a nagy unalmad😅
2017. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom a TB-t sajnos volt már ilyen korszak mikor az voltam és fizettem, most is fizetem. Köszönöm egyébként a válaszokat! Akinek van még kedve nyugodtan írjon kommentet!
2017. febr. 16. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:

én fél éve vagyok munkanélküli

azt biztos hogy mindennap unalmaas, de le kell magát foglalni az embernek..

télen rosszabb, de ha jön a jobb idö, lesznek kellemesebb időtöltések is.. :)

24n

2017. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elején rossz, nehéz.

Aztán ugye megszokás kérdése az egész.

2017. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!