Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti a kettő közül melyiket...

Ti a kettő közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Pályakezdő biztonsági őr vagyok és nem tudok dönteni, hogy melyik a jobb. Van az áruház, ahol ugye flegma, bunkó vevőkkel kell szenvedni és ugye a színes bőrűekkel. Itt 8 és 12 órás munkaidők vannak. És van a telephely, ahol viszont 24/48-azni kell, de viszont az meg fárasztó lenne. Ti, hogyan döntenétek és indokoljatok is.
2017. febr. 23. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam őr, és én a telepet ajánlanám. Ha telepen vagy, tudsz tanulni is mellette, sokkal jobb. 32/f
2017. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A telep ugyan fárasztóbb fizikailag, de csak könnyebb mint a ( sokszor bunkó ) emberekkel foglalkozni.

Mellesleg ott tudsz mást is csinálni, ellenben egy áruházban nem.

2017. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Telephely!mindenképp jobb,mert azt csinálsz amit akarsz. Pl.netezhetsz,telefonálhatsz,akkor mész wc re amikor akarsz stb.
2017. febr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

En nem vagyok biztonsagi or, de szerintem en is a telepet valasztanam mert ott tudsz tanulni/filmezni bar biztos unalmasabb is

Aruhazban meg az a baj hogy siman atraknak masik aruhazba ha oda kell ember, telephelyen szerintem nincs ennyi varialas plusz nem kell lopasokkal foglalkoznod nem olyan stresszes

En ezeket merlegelnem: fizetes, mennyire birod a monotonitast, mennyi pihenonap van, mennyire fix a beosztas, melyik esik kozelebb otthonomhoz/melyiket konyebb megkozelitenem

Kerdesedre valaszolva en telephelyre mennek. Majd ertesits minket mit valasztottal es bocsanat hogy ekezet nelkul irok de mobilrol igy konnyebb

2017. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy telephely.
2017. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát 24/48 lenne a beosztás nem tudom, hogy fogom bírni, de majd megírom a választásomat. :)
2017. febr. 24. 01:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 48 óra pihenő alatt rendesen fogsz majd tudni regenerálódni. Válaszd a telepet. :)
2017. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

telephely sokkal jobb lehetőségeket biztosít!

azért gondolj bele ott tudsz tanulni, fejlődni, zenét hallgatni, kikapcsolódni akár...

míg a bevásárlóközpontban annyira nem, meg nagyobb a stressz is...


24F

2017. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a telehelyet választanám, ott tényleg nincsenek fárasztó vevők, nekem az szimpatikusabb is.


Szóval telephely.

2017. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Telephely
2017. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!