Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik albérletet választanáto...

Melyik albérletet választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 eves la y vagyok, osszel költöztem Budapestre az egyetem miatt. Egy általános iskolai osztálytársamnak a szülei vettek egy lakást, most nála lakom albérlőként. Van saját szobam, ametten vagyunk es jo áron van, nem kell olyan sokat fizetni. Mivel ismerls, nincs szerződés. Mar az elején voltak problémák, mert o nagyon rendetlen, nem mosogat rendesen, a sajtot pl úgy tette vissza a huto e hogy nem csomagolta be es meg sorolhatnám. Viszont nagyon nol kijöttünk, hasonlítunk is bizonyos dolgokban, rengeteget tudunk beszélgetni. En sulk mellett dolgozom ks úgyhogy nagyon jol be kell osztani az idomet. O meg otthagyta a sulit es most a diakmunkat is (neki is volt) úgy latom kezd rosszul lenni, szerintem talán depressziós. Nem lehet mar számítani ra ilyen szempontból, felek hogy kitesz az albérletből. Plusz a szobámba is bejadkal, nem tartja tiszteletben a cuccaim, simán elveszi oket. Most adódott egy lehetossg, egy másik albérlet, ami szinten elég ol só, közelebb van a suliboh es a munkahelyhez, itt is lenne saját shobm. A kornyek is tetszik, csak egy baj van vele, az hogy a lakotarsam egy idősebb férfi lenne. Apukám egyik barátja, aki nagon rendes, mégsem tudom elképzelni hogy vele lakjak. A lakotarsammal meg nem szeretnek kiszúrni. Nem tudok dönteni, mar több hete ezen gondolkozom, es most fog lejadni a határidő amig donthetek. Ti mit valasztanatok? BOcsanat a hibákért, telefonról írok.

2017. jan. 18. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én maradnék
2017. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Keress 3.-ak. Az " öregúrhoz " nem mennék !
2017. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Jaja, egy harmadik. Sem a depis-bejárkálós, sem az idősebb férfi nem túl vonzó. Ha már muszáj ebből a kettőből választani, akkor maradnék.
2017. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Az együttlaskás nagyon problémás bárkivel.

Talán inkább maradnék bár egy beszélgetés a dolgokróll időszerű lenne. Ha ezen megsértődik akkor menj.

Nem hinném hogy apukád barátja kikezd veled.

Egy idegen meg még nagyobb lutri lenne.

2017. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Aki bejárkál a szobámba és hozzányúl a cuccaimhoz, azt otthagynám.

Az öregúr lehet totál korrekt is, de azért tényleg fura helyzet. Apukád mennyire ismeri, mit tanácsol?


Legjobb lenne egy harmadikat keresni.

2017. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Én maradnék.
2017. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A szüleim nagyon erőltetik a költözést, mert az előző lakótársam miatt nem tudok tanulni rendesen. Igazából az "öreg úrral" (:DD) jól kijövünk, csak annyira furának érzem ezt a helyzetet, nem érzem helyesnek. És bárkit kérdezek, mindenki inkább maradna.. De amíg ott laktam mindig leszívta a csaj az energiám :( sajnos harmadik helyre nem tudok menni, ez a kettő hely az, ami megfizethető az ismeretség miatt.
2017. jan. 19. 18:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy az új albérletbe vihetnék magammal még egy embert, de egyik barátom sem keres most albérletet.
2017. jan. 19. 18:43
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem kell félni egy ismerőstől, csak azért mert férfi! (gondolom, ha nő lenne apukád ismerőse, nem is lenne kérdés) A tanulás és a munka nagyon fontos számodra, ha maradsz elvesztheted mindkettőt. ( A barátnődnek van pénze "zülleni", neked nincs.)
2017. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!