Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok munkahelyen milyen...

Nálatok munkahelyen milyen irodai szolgáltatások vannak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy ingyen kv, ásványvíz, csocso, pingpong asztal, masszás, játékkonzol, stb.
2017. febr. 25. 10:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Csócsó, vízautomata (szénsavas víz, forró, meleg stb), kávé, xbox. Semmi extra. Talán 2x csócsóztam 5 percet meg egyszer vagy 10 percig püföltem az xbox-ot 2 év alatt. Nem igazán érezném hiányát ha nem lenne :D
2017. febr. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
62%

" Nem igazán érezném hiányát ha nem lenne :D"


Gyere hozzánk... náklunk nem csak nem LENNE hanem nem is lesz.

2017. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert te hol dolgozol és mit?
2017. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Van vízautomata. Néha még hűti is a vizet, de ez kiszámíthatatlan. A meleg legalább fix, lehet teázni - ha hozol teát. Elméletileg szódavizet is tud produkálni, de én még nem tudtam rávenni erre a trükkre.

Van kávéfőző, lehet ingyen kávézni. Ha hozol kávét. Néha van tiszta csésze is, mert egyébként nem sokaknak szokásuk mosogatni maguk után.

A konyhában működik a hűtő, ha hozol enni, nem romlik meg. Mindkét mikró működik, meg is tudod melegíteni az ennivalódat. Tiszta tányér néha akad (lásd a csészék sztoriját), evőeszközből már jobb a választék.

Ezen kívül az egyetlen luxus az, hogy hetente kijár az üzemorvos, csak a másik irodaépületig kell elmásznod - volt olyan munkahelyem, ahol 20 km-re rendelt, oda mehettél hetente egyszer, ha bajod volt vagy épp rendszeres vizsgálatra került a sor, ott pedig végig kellett várnod, mire letudja a háziorvosi rendelését.

2017. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Akiknél van ilyen:ti multinál vagytok?

Én az igazságszolgáltatásban dolgozom,és semmi ilyen nincs. Annyi,hogy csapvíz,wc,asztal,szék,fotel. Még parkoló sincs,ja és a korlátozott netről ne is beszéljünk :-)

2017. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem multi.

Parkoló itt sincs, az a legtöbb helyen valamilyen vezetői szinttől jár. Sokkal drágább pár parkolóhelyet bérelnie a cégnek, mint kivágni pár csócsóasztalt vagy vízautomatát.


A korlátozott net viszont általában a multiknál megvan. Nincs se facebook, se youtube, se e-mail, se semmi.

2017. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
nálunk két net van, az egyik a vállalati net, ott is működik minden (fb, youtube) de megkértek minket, hogy erre ne használjuk. A másik netet szabadon használhatjuk bármire.
2017. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Amúgy a multiknál szinte mindehol van. De én személy szerint most egy kisebb haza cégnél dolgozok (25-30fő), de itt is jó a szolgáltatás. Egyébként több nem multit is ismerek. A szakmámban a víz, kávé, valami kis játék ilyen alap dolog.
2017. febr. 28. 21:05
 29/29 anonim ***** válasza:
51%
ilyen munkahely nincs
2017. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!