Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erről hallottatok?

Erről hallottatok?

Figyelt kérdés

hogy holnap mennék próbanapra, viszont kötőhártyagyulladásom van.

Megkérdeztem hogy a holnapi napot át tudnánk-e rakni későbbre, de azt mondta a főnök hogy nem lehet, mert már le vagyok jelentve. Ilyen van? Még sosem hallottam ilyenről hogy próbanapot nem lehet csúsztatni?


2017. febr. 26. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Értsd be vagy alkalmi munkavállalónak jelentve aznap.
2017. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs!!!

Aznap reggel kell bejelentenie! Tudom mert dolgoztam irodában régen mi így csináltuk. Mikor új helyre kerültem ott is aznap jelentettek be.

Hagyd a pi.csába ezt a helyet. Kamuznak jobbra balra.

2017. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utolso elvileg kifizetnek, es anyosom is itt dolgozik. De most parom problemazik szokasosan. Hogy menjek be a probanapra utana elmegyek orvoshoz. Gyogyszergyarba kotohartya gyulladassal nem engednek dolgozni. Plusz a neonlampa is bantana a szemeim. Igyis viszket csip faj konnyezik es voros mind a ketto.
2017. febr. 26. 11:55
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem mész be és kész.
2017. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az alkalmi bejelentést a munkaidő kezdete után (fél vagy egy órán belül) vissza lehet vonni. Ezt pont az ilyen és hasonló váratlan esetekre találták ki. A főnök csak lusta az adminisztrációhoz, ennyi a titok.
2017. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg nem lenne idom orvoahoz menni mivel reggel 7-16:30ig lennek bennt, es kb 17:00 utan ernek haza. Olyankor mar nincs orvos.
2017. febr. 26. 12:06
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2017. febr. 26. 12:07
 8/15 A kérdező kommentje:

Amugy nem tetszik a hely 12 orazni kell es egyhelybe ulni ds cimkezni.

Nem vagyok az ulos tipus, de nem talalok mas munkat nem hivnak be mashova :(

2017. febr. 26. 12:38
 9/15 A kérdező kommentje:

Es hosszutavra keresnek embert, viszont en nem tervezem veluk hosszutavra. Mar tul sok munkahelyre lettem parom altal bekenyszeritve....az adobevallasomban es oneletrajzomban nem mutat jol.


Ezzel a munkaval is 3 hetig ragta a fulem, mig igent mondtam ra. Kozbe nem tetszik. De ha nem vallalnam el vagy veszekedne, vagy hazakuldene.

2 honapja nincs munkam, viszont o is csak hetvegente dolgozik. En megsem szolok bele.

2017. febr. 26. 12:42
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy a párod irányítson, nekem úgy tűnik, el akarja magát tartatni. Vagy kezdd el te is szépen b*szogatni, meglátjuk, neki hogy esik majd.

A munkahelyet meg hagyd, ha csak szenvedés lenne, és már az első nap elvárják, hogy betegen dolgozz. Szakmád nincs?

2017. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!