Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » "Alattatok" már szűnt meg...

"Alattatok" már szűnt meg munkahely?

Figyelt kérdés

Tehát amikor rosszul áll a szekér, rossz a hangulat, ti mégsem mondtok fel, léptek le, hanem egyszer jön a tulaj vagy az ügyvezető és mondja hogy megszűnik a cég.


Pl. béreltek valahol irodát, és mondja az ügyvezető vagy tulaj hogy mondjuk hónap végéig lehet ide jönni, utána már nem is lesz nektek ott irodátok, stb.


Volt már nektek ilyen vagy hasonló?


2017. márc. 3. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Éppen nem szűnt meg, de nagyon rezgett a léc, konkrétan mindenki arra volt felkészülve, azt vártuk, mikor jön be úgy reggel a főnök, hogy hozza a hírt. Ez volt vagy másfél,két hónap. Aztán Kiderült, hogy megmaradunk, de hónapokig fogalmunk se volt, milyen formában, ki lesz az új vezető, kit rúgnak ki, ki maradhat, miből lesz fizetésünk, miből fizetjük a számlákat...

Szóval valami hasonlót átéltem, hát nem volt valami nagy élmény.

2017. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És most is ott vagy ennél a cégnél?


Végül elküldtek és jött pár új vezető?

2017. márc. 3. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Eljöttem, én mondtam fel. Több oka is volt, nemcsak ez, illetve pont kaptam egy jó ajánlatot, amit egyszerűen nem lehetett visszautasítani.

A cég "működik" azóta is, vagyis inkább vegetál. Új vezető, sok új dolgozó. A kollégáim normális része is otthagyta azóta a fenébe. Aki meg maradt, arról inkább nem is mondok semmit.

(nem versenyszférában dolgoztam, ezért is működhet még a cég, különben rég összeomlott volna az egész).

2017. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt. Össze hivtak mindenkit, és közölték 3 hónap múlva bezár a gyár, és felszamoljak a céget. Nem volt jó hangulat úgy karácsony előtt.
2017. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az újpesti piacra rákereshetsz.

ott kb mindenki ebben lesz két etapban.

ősszel a csarnok átadáskor és jövőre amikor a környező boltokat is megszüntetik.

most épül az új piac és persze az összes boltosnak felajánlották,hogy mehet az új piacra megvannak a helyek,csak éppen a jelenlegi bérleti díj négyszeresét kell majd fizetni.

újpest eleve egy szegény kerület,piacozni meg 90%ban csóró nyugdíjasok járnak,ezért kitermelni ezt a feltételt az ott dolgozó bérlők kb 2%a tudná,úgyhogy gyakorlatilag az összes ott dolgozó állása megszűnik.

akikkel eddig beszéltem boltosokkal senki nem tud átmenni ilyen feltételekkel.

https://www.youtube.com/watch?v=0814_0VB0-0

2017. márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb egy éve egy utószerelő műhelyben dolgoztam. Egyszer munka után ott maradtunk a főnökkel, pálinkázni egy kicsit és átbeszélni a dolgokat. Amikor mondtuk neki, hogy nem úgy jön a pénz ahogy kéne és lóg nekünk egy csomóval, akkor idegösszeomlást kapott és lerombolta a műhelyt. Összeborogatott mindent, ledöntötte a fél tonnás nagyesztergát, a kisebb dolgokat meg kidobálta az udvarra. Másnap már egyikünk se ment dolgozni. Nem volt egy kellemes élmény.
2017. márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!