Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet állásinterjún a...

Mit lehet állásinterjún a köetkező kérdésre válaszolni - hogyan látja Ön a cég jövőjét 3 év múlva?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 17:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*következő
2017. febr. 27. 17:19
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes valami frappánsat mondani, valami olyat amire még ők sem gondoltak, hogy bekövetkezhet, de azért nem irreális. Vagy pl. olyasmit, hogy ha x feltétel adott, akkor y dolog történhet(ne)...

De azért ez eléggé cégre szabott. Ezzel igazából azt derítik ki mennyire vagy képben nem csak a céggel, hanem a konkurencia helyzetével.

2017. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csődbe fog menni nélküled...
2017. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre a kérdésre nem sok mindent lehet válaszolni.


Ez olyan mint hogy hol leszek 5 , 10 év múlva - fogalmam sincs.

2017. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tudod miért kérdezik? Kíváncsiak a kreativitásodra, hogy ilyen abszurd kérdésekből, hogyan tudod kivágni magad. Magyarul tudsz-e rizsázni a semmiről, úgy mintha tudnád mit beszélsz, ha erre van szükség?

Ez általában fontos, ha ügyfelekkel is fogsz foglalkozni, akik néha eléggé vad kérdésekkel fognak előállni, és hirtelen se köpni se nyelni nem tudsz.


Tanács: Mindenképpen egy kedvező jövőt festenék le, amiben kiemelem, hogy ennek létrejöttéhez, szükség van az én munkaerőmre is.

2017. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De hát ez bődületesen hülye kérdés. Ha még csak akkor fogok odamenni dolgozni, és kiismerni a helyet, hogy a fenébe tippelhetném meg a jövőjét? vagy úgy gondolják, hogy az ember aminek csak lehet, utánajárt róluk?
2017. febr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen idióta és felesleges kérdés.


Miért nem azt kérdezik hogy mondja meg hanyas cipőt hordok, mármint az interjúztató a jelölttől.


Honnan a f@@@szból tudjam???

2017. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bármit lehet az ilyenekre válaszolni, csak ne legyen marhaság. Szerintem arra kíváncsiak, hogy mennyire lehet zavarba hozni, meg hogy reagálsz rá. Hogyan tudsz lényegtelen dolgokat értelmesen előadni.
2017. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ok. láttam itt pár választ.


Egyezzünk meg annyiban legtöbb embernek fogalma sincs, igazából úgy mindenkinek.


Most valamit beleokoskodni a levegőbe, rizsázni valami atom kamut mi értelme van???


Inkább megmondanám hogy fogalmam sincs, mint hogy össze vissza hablatyoljak.

2017. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Olyasmit, hogy "nem vagyok jós", vagy "sajna, nincs jövőbe látó varázsgömböm".

Tőlem is kérdezték már, de nem a cég jövőjére vonatkozóan, hanem rám. Milyenek képzelem el az életemet x év múlva? Hát, kérem...Lehet, hogy addigra elpatkolok. Lehet, hogy hozzámegyek egy milliomoshoz. Lehet, hogy csövezni fogok egy aluljáróban.

Én egyébként ilyen feleleteket adtam, hogy:

"Fogalmam sincs.""

"Nem azzal foglalkozom, mi lesz x év múlva, hanem a jelennel".

"Majd a Sors eldönti."

Ennyi.

Egyébként egy családtagom tudott volna egy frappáns választ, mikor mondta, ezen jót röhögtem: "Azt képzelem, hogy én itt ülök az ön kényelmes székében, és magát interjúztatom, miközben munkáért kuncsorog!:-)

Az egyik legidegesítőbb kérdés számomra, amit fel tudnak tenni egy állásinterjún.

2017. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!