Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit reagálna ha bejelölném...

Mit reagálna ha bejelölném Facebookon?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam gyakorlaton és ahova be voltam osztva ott volt egy srác, aki nagyon szimpatikus volt nekem. Nem beszéltünk, de egy helyen voltunk majdnem egész délelőtt. Kicsit zárkózottnak tűnt, de én is az voltam. Megtaláltam Facebookon, de kb minden adata le van rejtve. Gondoltam rá, hogy bejelölöm de végülis nem fogom, hátha leszek még hozzá beosztva és akkor beszélgetek vele. De ha most bejelölném, szerintetek mit reagálna?
2017. márc. 4. 22:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Nyílván nem lehet így kitalálni, hogy mi van a fejében de te pl mit reagálnál? :)
2017. márc. 4. 22:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld be nyugodtan.
2017. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem beszélgessetek először élőben. És ha már tényleg ismered kicsit, csak utána jelöld be.
2017. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem vagy csúnya akkor nem lesz ellenére
2017. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy szimpla bejelölés önmagában nem jelent semmit, csak most Te így érzel, mert nem közömbös számodra a fiú. Gyakran jelölök be férfiakat mindenféle vonzalom nélkül és ugyanez fordítva is igaz. :)
2017. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!