Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha facebookon bejelölném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha facebookon bejelölném, hogy tetszik 1-2 képe, akkor tolakodásnak venné, vagy arra gondolna, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Van egy végzős fiú a gimiben, aki tetszik nekem. Sokszor szokott nézni, barátnőim is észrevették már. Facebookon ismerősöm, de nem beszéltünk még élőben (se fb-n), köszönni sem szokott, de olyan közel sosem szoktunk lenni egymáshoz, hogy köszönni tudjunk egymásnak. Név- és szülinapján felköszöntöttem, majd kb 2 hét múlva ő is felköszöntött az én névnapomon. Ahogy néztem, akiket nem ismer, azoknak kis betűvel, szmájli nélkül ír, de nekem nagybetűvel írta (mármint kezdőbetű) és szmájlit is írt.

Még pár barátnőmnek ismerőse. Az egyiknek most nemrég volt szülinapja meg névnapja is, de egyiken sem köszöntötte fel (be volt lépve fb-re a fiú), pedig a lány is ugyanúgy felköszöntötte a fiút, mint én..

Mivel végzős a fiú, így már nem sokáig fog járni a suliba.. Ha belájkolnám 1-2 képét, akkor gondolhat arra, hogy tetszik nekem? Lépni fog vagy csak azt "mondja magában", hogy biztos tetszik ennek a lánynak? Fb-n én jelöltem be ismerősnek. Vagy lehet, hogy nem is tetszek neki és tolakodásnak/nyomulásnak venné?

Lányok, ti mit csinálnátok? Fiúk! Szerintetek tetszem neki?


2012. ápr. 25. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úristen...
2012. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mai kor udvarlásai. :D
2012. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is figyeltem ezt régen, hogy ki köszönt fel kit, kinek ír szmájlit, kinek ír annyir hogy boldogat! kinek meg hogy Sok boldog születésnapot!:)

azért nem mindegy.

szerintem lájkolhatod 1 két képét, de mivel végzős, már csak egy hét van. valahogy szóba elegyedhetnél vele.

esetleg sétálj a termük előtt hátha meglátod-

ott meg kérdezhetsz vmit, pl nem látta ma a kémia tanárnőt? vagy esetleg le ejthetnél valamit és várd hogy felvegye.

de próbálj meg lépni, mert bánni fogod!

nem veszíthetsz semmit, ha beégnél se kell már sokáig látnod. de nem hiszem h beégnél

2012. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tudom, hogy már csak sajnos 1 hét van.. de én nem merek lépni, pl leejteni előtte valamit, meg amúgy is, szinte mindig ott van körülötte 2-3 barátja.. de most ha belájkolom a képét, akkor szerintetek felbátorodna, és lépne felém?

a múltkor írtam ki ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

de akkor a lájkolást nem venné tolakodásnak?

2012. ápr. 25. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem valaki lájkolja a képemet akkor kb semmire sem gondolok. Max ennyi: hmmmm, köszi, aranyos vagy. De ezt is csak gondolatban. Az meg, hogy hogyan írok ki egy szülinapi köszöntőt az attól függ, éppen milyen hangulatban vagyok én magam. Az pedig, hogy kinek írok köszöntőt annak a függvénye, hogy aznap éppen odapillantok-e az eseményekre, és emellett hogy van-e kedvem írogatni. Úgyhogy az általad leírtakból nem lehet megállapítani (még csak nagyjából sem, nem hogy egyértelműen), hogy tetszel-e neki. Nem tudom milyen a természete, de nem gondolod, hogy ha akarna tőled valamit, akkor már rád írt volna, vagy megszólít? Csak kérdem:)
2012. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!