Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaadók miért nem jeleznek...

A munkaadók miért nem jeleznek vissza sikertelen interjú esetén?

Figyelt kérdés
Egyrészről megértem, hogy a nem felvett jelentkezők nem termelnek gazdasági hasznot nekik, másrészről viszont az álláskeresőnek néha jó lenne tudni, hogy x helyre nem vették fel, mert akkor nem vár hiába, és ne várjon fölöslegesen a arra a lehetőségre.

2017. márc. 14. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ja igen és vannak az ígérgetők.


Nekem olyan volt hogy bementem egy céghez X pozícióra, erre nagyon lelkendezett a HR-es, lehetek rögtön ilyen vezető, olyan vezető, majd hazamentem, de ők legalább 2 hét múlva írtak egy elutasító levelet. :D

2017. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez a normális, hogy nem írnak vissza. Ez ne vegye el a kedvedet. És ne várj állásra. Sok helyre kell jelentkezni mire lesz. Lehet több százra. Szóval izomból küld az önéletrajzokat, menj az interjúkra. És ha két helyre is felvesznek, majd az egyiket visszamondod. Ők sem fognak megsértődni ezen, mert tudják, hogy megy ez.
2017. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ami az egyik fő alapszabály:


Sosem szabad előre lelkesedni! Csak ha már behívnak intézni a felvételt

2017. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mert tartalékolnak, ha 3 hónap alatt kihullik, akit felvettek helyetted. Nekem volt már olyan, hogy elutasító levél után kerestek meg, hogy alkalmas-e még az állás, na kösssz.
2017. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem volt már olyan hely igaz csak egy, ahol azért hívtak vissza hogy nem vesznek fel,meg is lepődtem rajta
2017. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Engem mire behívtak, de kezdeni, már javában külföldön dolgoztam

Olyan érdekes, hogy hamarabb felvesznek kintre, mint itthon.

Pályázok mindenhova(itt és kintre) és külföldről szinte azonnal hivnak, itt meg a 600 körös interjukkal és várakoztatási időkkel tökölnek


Visszajelezni tényleg nem szokás neg.elbirálás esetén, de jobb is, mert nem cseszi akkor el egy levél a reggelem.

Amugy en időpontot szoktam kérni de foleg a kezdes ideje szamit még.pl ha valaki azt mondja jovohonaptol kell kezdeni akkor elsejétol le is tettem roluk

2017. márc. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért vesznek fel hamarabb külföldön mert pl. egy nagyobb városban jobbak a lehetőségek.


Nekem sok középiskolai osztálytársam már nem is tudom hol van, össze vissza a világban.

2017. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!