Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Börtönőrből lehetek TEK-es?

Börtönőrből lehetek TEK-es?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek börtönőrnek és ott teljesítek 5 év szolgálati időt akkor utána lehetek TEK-es vagy ahhoz rendészeti iskolát kell elvégezni és a rendőrségen dolgozni 5 évet?

2017. márc. 18. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első dolog amit megkérdeznek majd, hogy ki küldött. Kinek a kicsodája vagy. Ha nincs olyan magasan lévő ismerősöd, akkor nem.
2017. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Van TEK-es ismerősöm nem is egy szerencsére, ezért is merek ilyenben gondolkodni. Viszont azt nem tudom, hogy ha csak egy érettségivel rendelkezem és börtönőr vagyok akkor lehetek-e TEK-es. Van olyan ismerősöm aki a TEK-nél van aki azt mondta, hogy kell oda főiskola, de van aki azt mondja, hogy nem kell oda semmi csak protekció.


Na de mind 1 most a kérdés az az, hogy érettségivel rendelkező börtönőr lehet-e TEK-es? Vagy az nem számít bele a rendőrséghez? Ugyanis a rendőrségnél kell 5 évet szolgálni.

2017. márc. 18. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, legalábbis úgy tudom. Alapvető követelmény a felsőfokú, szakirányú végzettség, illetve legalább egy (lehetőleg több) harcművészet magas szintű elsajátítása.
2017. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hencegsz, hogy több TEK-es ismerősöd is van (mintha ez valami prioritás volna az életben) de minket kérdezel itt a GYK-n akiknek valószínű fingja sincs róla. Logika plíz..
2017. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy semmire nem mész a TEK-es ismerőseiddel, ha csak nem nagyon magas beosztásban vannak. De tényleg ennyi erővel miért nem őket kérdezted meg?
2017. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát azért nem, mert szüleim ismerősei vannak ott és azt mondták, hogy betudnak intézni ha Pestre megyek fősulira. Csak egy kérdés volt, hogyha börtönőrnek megyek az ér-e vagy sem.


De nem a TEK a cél hanem MH 2. vitéz Bertalan Árpád Különleges Rendeltetésű Ezred.


Tényleg ha már itt tartunk, oda kell valami felsőfokú végzettség, vagy csinálhatom úgy is, hogy elmegyek börtönőrnek 4-5 évig és utána jelentkezek oda egy érettségivel? (azért 4-5 évig mert 20 éves kortól lehet oda menni)

2017. márc. 18. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Börtönőrnek ne menj ilyen fiatalon, nem tudod mi megy ott. Nem véletlen akkora a fizu.. Konditeremből ismerek börtönőrt, aki kiegyensúlyozott, erős fizikumú és 1 évig bírta összesen.
2017. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy valami ilyesmi témakörben szeretnék elhelyezkedni, de rendőrnek nem mennék szívesen. Katona, kommandós és börtönőrön gondolkodok mostanában, hogy melyik lenne jó.


18:24

Nem hencegek... A hencegés nem az ahogy én írtam hanem ez: "Hallod van annyi TEK-es ismerősöm simán bekerülök, e miatt nem kell féljek".

Én azt írtam, hogy "van TEK-es ismerősöm nem is egy ezért merek ilyen témába gondolkodni".

2017. márc. 18. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj. De ha van TEK-es ismerősöd, akkor miért nem a TEK-es ismerősöd kérdezed meg? Ha az adott ismerős vagy ha több TEK-es ismerősöd is van, akkor abban az esetben, bármelyiket bármikor meg kérdezhetnéd, illetve feltehetnéd neki az itt fel tett kérdést.
2017. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem haragszom. "Hát azért nem, mert szüleim ismerősei vannak ott" ezt írtam. Nekem facebookon sem ismerőseim, csak szüleim mondták, hogy ha biztos ezt akarom akkor vannak ismerősök akik segítenek.
2017. márc. 20. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!