Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkoholista lehet ez az...

Alkoholista lehet ez az ismerősöm?

Figyelt kérdés
A munkahelyemre hetene kétszer (hétfőn és pénteken) jár egy 40-50 közti takarítónő. Nagyon jófej meg minden, de közelről nagyon erős cefreszagot áraszt, mintha előző nap nagy mennyiségű alkoholt fogyasztott volna. Szóval nem ilyen friss alkoholos lehellet, hanem ilyen bepállott. Alkoholgondjai lehetnek, vagy csak mindig előzp nap jár szórakozni?
2017. márc. 18. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
semmi közöd hozzá,főleg ha normális...úgy utálom az ilyet,mindenki a másik életében akarna túrkálni....
2017. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy cukorbeteg.
2017. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az teljesen más jellegű szag. Amúgy ez akkora baromság, miért ne érdekelhetne, hogy nincs-e szarban az élete, nem szorul-e lelki támogatásra? Még a puszta kíváncsiság sem lenne a világ vége, tudod, emberek közt élek, érdekel mi van velük vaze... Aki az ilyen kérdésben rosszindulatot lát, magából indul ki. De azért jön álerkölcsösködni, meg kioktatni másokat :D
2017. márc. 18. 18:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, a gyerekverő szomszédhoz sincs semmi köze másoknak :D Aztán lehet csodálkozni, miért van ennyi zizzent, mert ugye senkinek semmi köze a másikhoz :P A munkáját amúgy szarul végzi, én szoktam neki falazni. Vagy legalábbis nem köpöm be, ha kérdezik. Van, hogy megcsinálom helyette, ha már nagyon leszarja, mert zavar a retek. Szóval még akár egy harmadik indokom is lehet arra, miért is érdekel, vajon iszik-e vagy sem. De nnem ezért kérdezem, szarom le ki mit csinál melóhelyen, marhára nem vagyok kicsinyes ilyen téren.
2017. márc. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!