Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Április 13-al kezdődően...

Április 13-al kezdődően megszűnik a bejelentett munkaviszonyom. Hogyan tudom befizetni magamnak a tb-t, hogy ne küldjenek csekket? Tehát a címemre ne érkezzen levél hanem minden hónapban bemegyek és befizetem, ez így megoldható? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész a NAVhoz és ott elmondod ezt.
2017. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45 napig meg van tb-d ha megszunik a munkaviszonyod, annyi ido alatt birsz masik munkat talalni, ha megse akkor lehet kerni hogy az onkormanyzat fizesse helyetted ha munkanelkuli leszel.
2017. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megszűnik a munkaviszony 45 napig él a tb, ahogy írták. Ha bejelentkezel munkanélkülire, ha jogosult vagy ellátásra, akkor az ellátás idején is él a tb, ha ez idő alatt sem találsz másik munkahelyet, akkor a járadékra való jogosultság megszűnése után is 45 napig még él. Utána kell magad után fizetni. A navnál tudod intézni a befizetésed körülményeit.
2017. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már találtam másik munkát csak nincs bejelentve, de akkor ezek szerint május 28-ig nem kell fizetnem?
2017. márc. 23. 07:14
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell addig fizetni, viszont inkabb normalis munkahelyel csak jobban jarnal.
2017. márc. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átutalással is fizetheted. Én sose kaptam csekket, magadnak kell bemenni érte, de mondom utalhatod netbankból is. Sokkal kényelmesebb, mint csekkekkel baszakodni.
2017. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!