Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik idén februárban kezdték...

Akik idén februárban kezdték a közmunkát egy éves szerződéssel, azok beleesnek abba hogy utána nem dolgozhatnak benne két évig?

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Mert bevezették, hogy utána két évig ne végezhesse? Uramatyám! Amikor még otthon éltem, úgy volt, hogy ha egyszer kifut egy szerződési peiódus, és nem hosszabbítanak, akkor abban az évben már nem dolgozhatsz nekik többet. Például volt, hogy december elején végeztem, akkor nem tudtak hosszabbítani, de január közepén már mehettem újból. Ennyire süllyednek lefele a dolgok?
2017. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elfogadták ezt a javaslatot? Nálunk akkor repül az egész szoba, azért remélem hamarabb sikerül dobbantani, minthogy erre sor kerüljön.
2017. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!