Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire családbarát állás a...

Mennyire családbarát állás a rendőrtiszti?

Figyelt kérdés
Egy nőnek milyen esélyei vannak? Mennyire komoly a fizikai megterhelés egyetemen?

2017. márc. 28. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
A fizikai része nem olyan kemény. A nőket általában csak azért vesznek fel amúgy is hogy ne lehessen őket diszkriminációval megvádolni amúgy meg ha dekoratív vagy lehetsz sajtószóvivő ha nem beraknak valami irodába valami látszatpozícióba aztán szevasz.
2017. márc. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

Fizikailag nem megterhelő. De lelkileg igen. Van rendőrnő barátnőm. Állandóan megy a beszólogatás a férfi kollégák részéről. És hát ők sokkal többen vannak. Nagyon durvák és szexisták.

Családbarát attól függ, hogy milyen jellegű munkád lesz. Ha irodai, akkor 8-4-ig. Ha nem, akkor lehetsz több műszakban is.

2017. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Mekkora hülyeségeket írnak az előzőek. Először is van a Rendőrtiszti Főiskola és van a Nemzeti Közszolgálati Egyetem. A kettő nem egy és ugyanaz. Én Rendőrtiszti Főiskolát végeztem nőként. A pszichológiai felvételi kemény volt, a fizikai is, bár ha folyamatosan edzett vagy, akkor teljesíthető. Sokszoros volt a túljelentkezés.


A főiskolán ugyanannyit vártak el tőlem nőként, mint a férfiaktól.

Később a munkahelyen is ugyanazt várták el, nem volt kivétel, mert nő vagyok. Ugyanúgy berángattak éjszaka, vagy hétvégén, ha szükség volt rá. Mivel a férjem is rendőr, össze tudom hasonlítani az elvárásokat.


Esélyed bármire van, ha tisztességesen dolgozol és nem a kifogásokat keresed.

Ja, és azonos beosztásért azonos bér jár a férfiakkal, nincs itt sem megkülönböztetés.

2017. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3: nem írtam hülyeséget. Vannak rendőr ismerőseim, nők is, férfiak is. Én sem írtam, hogy van megkülönböztetés. Viszont nőként azért eléggé meg kell keményítenie magát az embernek, hogy elviselje a férfiak beszólásait és stílusát.
2017. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó! Hidd el, egy idő után fel sem tűnik. Egy ügyön dolgoztok, azonos a kihívás, ha nem tartotok össze, nincs eredmény. A tiszteletet pedig az eredményeiddel vívod ki és senkit nem érdekel, hogy férfi vagy, vagy nő.
2017. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs már rendőrtiszti, Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar van. Nappali tagozaton a felső korhatár 25 év, levelezőn nincs, viszont oda csak rendőrként lehet jelentkezni, és munka mellett csinálni. A fizikai most is kemény, mondjuk ez relatív. Ha az ember alapból edzett, sportol akkor nem túl nagy kihívás, viszont ha nem akkor megszenvednek vele. Nőktől is ugyanúgy megkövetelnek mindent, még ha más pontrendszer alapján is kell ugyanazokat a feladatokat végrehajtaniuk (ezt csak a fizikai részére értem).

Többit már leírták előttem, hivatali munkarend egyáltalán nem gáz, hétfőtől péntekig reggel fél8, 8tól délután fél4, 4. Más beosztások viszont más munkarendben vannak.

2017. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

" Először is van a Rendőrtiszti Főiskola és van a Nemzeti Közszolgálati Egyetem" Biztos vagy te ebben? csak mert nem létezik 2017-ben olyan, hogy Rendőrtiszti Főiskola.

Kizárólag a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karán potyognak ki a tisztek.

2017. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hivatali munka rendőrtisztként? Az mit takar és hogy történik?
2017. márc. 29. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazgatásrendészet jórésze hivatali munkarendben zajlik, engedélyezéssel foglalkozik valamint szabálysértési feljelentések lefolytatásával, de vizsgálati osztály közrenden vagy bűnügyön is jórészt hivatali munkarend. Rengeteg terület van a rendőrségen belül, tisztként és rengeteg féle beosztás van.
2017. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az hogy a nők es férfiak között nincs különbség az egy baromság fizetésre lehet egyenlő de akkor a rendőri szakközépnél miért kell mindenből kevesebbet csinálnia egy nőnek?
2017. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!