Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Családbarát szerelem?

Családbarát szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam és már kiskorunk óta ismerjük egymást. Legjobb barátok voltunk mindig, de úgy érzem, hogy most kezd kialakulni valami komolyabb köztünk. Nekem tetszik a srác, én is tetszem neki. Jó ötlet az hogy járjunk? Azért kérem a véleményeteket, mert gondolom egyesek voltak már ilyen helyzetben, nem tudom mit kéne csináljak. Csakhogy abba is belegondoltam, hogy így már nem lehetünk barátok... Ez egy olyan családbarát szerelem lenne. Osztálytársaink azt mondják, hogy jól áll nekünk együtt (ő Ádám engem pedig Évának hívnak =D). Én:15/L Ő:16/F

2014. dec. 5. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól még lehettek barátok. Nekem a pasim a legjobb barátom.

Nem ront el semmit. Legalább már jól ismeritek egymást, nem zsákbamacska.

2014. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen megér egy próbát:)

Én is voltam ilyen helyzetben, össze is jöttünk...de először nem működött...egy pár hónapig nem találkoztunk, aztán kiderült, hogy együtt megyünk nyaralni:D

Ott aztán újra egymásra találtunk, és azóta is együtt vagyunk! :) 15/L

2014. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal nem jó kezdeni. Úgyis hamar vége lesz, aztán utána még évekig nézhetitek egymás hátát.
2014. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!