Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Protekciós állásban nagyobb a...

Protekciós állásban nagyobb a nyomás az emberen?

Figyelt kérdés

30 évesen először kerültem be úgy munkahelyre, hogy rokon segítségével. Még nem kezdtem munkába állni, a dolgozók nem tudják, hogy az igazgatónak vagyok a rokona, ebben biztos vagyok. Viszont kicsit stresszesebbnek érzem magam emiatt, hogy jobban kell teljesítsek, hogy ne hozzak rá szégyent ha mégis kiderül valami. A munkakörhöz értek, viszont egy új programon kell majd dolgozzak, amibe be kell tanítsanak, így nem teljesen vagyok még otthon a dologban.


Más is volt így? Örülök, hogy lett munkám, de kicsit valahogy rosszul is érzem magam.



2017. márc. 29. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha rosszul teljesítel, akkor értelemszerűen azt járatod le, aki betett oda. Meg persze, akinek rokona vagy.
2017. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fú, én ezzel pont így vagyok. Annyira utálom is emiatt az ilyet, mert akkor úgy érzem meg kell feleljek valamilyen láthatatlan elvárásnak. Nekem most van munkám, de nemrég kérdezte egy ismerősöm, hogy elvállalnék e náluk egy állást, persze nem sértődik meg ha nemet mondok, hát rögtön görcsbe is rándult a gyomrom és már kapásból nemet mondok az ilyenekre... Persze ha rá lennék szorulva az más lenne.


De aztán belegondoltam, hogy most mi a fene bajom van? Most ha épp úgy lenne, hogy el kéne vállalnom, akkor mit kell ezen görcsölni? Végülis ő kérdezte... De régen is volt hasonló szitum, amikor meg elvállaltam és akkor is szénné görcsöltem magam rajta.


Na, szóval igen, más is van ezzel így, ha ez megnyugtat. De a megoldást nem tudom :) Én arra szoktam gondolni, hogy ha én hívnék így valakit munkába, akkor mit várnék tőle. Hát semmi extrát :)

2017. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kár ezen rágódnod :) Lényeg, hogy teljesíts megfelelően, tudásod szerint a legjobban, ha rágörcsölsz, az csak ronthat a teljesítményeden. Főleg, ha ő ajánlotta fel, akkor alkalmasnak tart a munkára, így inkább arra koncentrálj, hogy hozd ki magadból a legjobbat.
2017. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!