Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Idehaza Magyarországon miért...

Idehaza Magyarországon miért nem lehet ilyet csinálni? Vagy csak szerintem tett jó ajánlatot?

Figyelt kérdés

A határ mentén lakom. Tegnap szólt egy ismerős, hogy nekem megfelelő munkalehetőség van a határon túl, erre ma elmentem és kiderült, hogy ő rosszul informált, mert teljesen más.

Semmi tapasztalatom nincs benne. A szakmám a szakmán belül egy teljesen más ághoz kapcsolódik. Merőben más gépesítéssel, mint amit eddig használtam.


Az igazgató (elég nagy cég) ezek után pedig szépen körbevezetett elmondta, hogy mit kellene csinálni ebben a munkakörben, utána felajánlotta, hogy elmegyek egy hétre próbaidőre és utána meglátjuk, ha megy akkor felvesz, ha nem akkor harag nélkül elbúcsúzunk, de ha lesz üresedés az általam eredetileg megpályázott munkakörben akkor rögtön értesít.



2017. márc. 30. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon is van mindenhol próbaidő. Téged meg eleve protekcióval nyomtak be. Semmi extra nincs ebbe.
2017. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Protekció nem volt. nem ismerős a tag aki az infót adta ismerősnek meg csak egy mezei melós volt.
2017. márc. 30. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!