Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi az órabér a McDonald's-...

Mennyi az órabér a McDonald's-ban eladóként és a TESCO-ban árufeltöltőként?

Figyelt kérdés

Diákmunkákra gondolok!


Ha tudjátok a többi pozícióban (pl. takarító) adott órabéreket az említett cégeknél, azt is írjátok le!



2017. ápr. 10. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Írjátok oda, hogy nettó, vagy bruttó!
2017. ápr. 10. 21:49
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Minimálbér
2017. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Diákszövetkezet függő!!


Menj utána és kérdezd meg!!

2017. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én ugyan nem diákmunkába voltam, hanem rendes Non-Food árúfeltöltőként, de a minimálbérnek megfelelő összeget kaptam, ami olyan 100-110 ezer Forint volt. Azt javaslom amikor mész Tesco állásinterjúra, akkor kérdezd meg ezt, de úgy is elfogják mondani ezeket az infókat! Ha ezzel kapcsolatban érdekel valami, irj pm et nyugodtan!
2017. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem állást keresek. Összehasonlítani szeretném a jelenlegi állásomat egy átlagos (fizikainak mondható) munkával bér szempontjából.
2017. ápr. 11. 03:08
 6/8 sm's girl ***** válasza:
Siófokon Mekiben Br.700-900 Ft között van. Attól függ milyen műszakban dolgozol, belecsúszol e olyan időbe ahol plusz pótlékokat adnak, stb..
2017. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kiemelt bérű Mekiben dolgozom (nehezebb oda kijutni, ezért több a fizu) br. 950Ft az órabér. Este hat után +270Ft, ez elég jó bérnek számít. De nem kiemelt bérezésű Mekibe nem mennék, mert szarul fizet. :( Ha jól szeretnél keresni, menj a Vapianoba.
2017. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Több mint 2 éve dolgozok Tescoban diákmunkásként, így pontos órabéreket tudok mondani. Az órabéreket bruttó összegben tüntetem fel (ebből 15-18%-ot vonnak le, ez függ a szövetkezettől. Pensumnál 15.). Ezek csak a Budapesti áruházakra vonatkoznak, vidéken valamivel kevesebbet kapsz. Továbbá fontos tudni, hogy minden diákszövetkezet azonos órabért kínál, ugyanis a bért nem a szövetkezet, hanem maga a Tesco adja meg.

Az órabérek tehát:

Kassza:

-nappal: 899.

-éjszaka (este 6-tól reggel 6-ig): 1024.

-vasárnap nappal: 1190.

-vasárnap éjszaka (este 6-tól éjfélig, éjféltől reggel 6-ig a hétköznap éjszakai bért kapod): 1314.

Száraz és nonfood osztály árufeltöltés:

-nappal: 849.

-éjszaka: (este 6-tól reggel 6-ig): 966.

-vasárnap nappal: 1122.

-vasárnap éjszaka (este 6-tól éjfélig, éjféltől reggel 6-ig már a hétköznap éjszakai bért kapod): 1239.

Csemegepult, baromfipult, sajtpult, halpult:

-nappal: 1087.

-éjszaka: 1226.

-vasárnap nappal: 1411.

-vasárnap éjszaka: 1549.

A többi terület órabéreit (mint pl pékség, zöldségosztály, hűtős-sorok) nem tudom, de nem sokkal fizetnek rosszabbul a pultoknál. Tessék, lehet számolgatni. 20/L

2017. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!