Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkád? Szereted csinálni?

Mi a munkád? Szereted csinálni?

Figyelt kérdés
Abban a szakmában dolgozol amit tanultál? Ha nem szereted a munkád, mit csinálnál helyette? Milyen az álommelód?

2017. ápr. 16. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fékrendszer vezérlőelektronikát tervezek kamionokhoz.

Szeretem, csak nem túl jó a fizu.

2017. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tyttöö ***** válasza:

könyvelő vagyok, de az évek alatt rohadtul megutáltatták velem a főnökeim


ezt tanultam


kertépítő szeretnék lenni

2017. ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 lewega ***** válasza:
53%
Jó munka nincs!
2017. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem szakmában dolgozom, de jól elvagyok, érdekesek a feladatok.. pedig csak sima irodai melóról van szó.
2017. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem informatikus végzettségem van, Óbudai Egyetem.


Most épp nem dolgozom, állást keresek.


Álommeló: Mindegy csak valami számítógépes munka, irodai környezetben.


Volt már nagyon sok munkahelyem, elég sok. Olyan 10 körül.

2017. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Építészmérnök vagyok és közalkalmazottként dolgozom főállásban. Mellékállásban pedig terveket készítek. Szeretem a szakmámat, a közalkalmazotti munkámat feleslegesnek tartom de jól fizet, a maszekot pedig imádom mert azt csinálhatom, amiért tanultam.


Szerencsésnek érzem magam.

2017. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Pénzügyes vagyok, még nincs róla szakmám, nemsokára leteszem a szakmát.

Szeretem csinálni, csak a sok női munkatárs ne lenne. :-)))

2017. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Kisgyermek voltam,amikor egy lelkész megkérdezett:Mi leszel,ha nagy leszel?-Csípőből válaszoltam:Piktor,vagy doktor.


Ami ezek között van mindazt tettem eddig.


Minden munkában találok gyönyörködésre okot.


Zenetanár voltam 21 évig,aztán vezettem hajléktalan szállót,szállodai mosodásként,takarítóként dolgoztam,zsidó iskolában mosogattam,parkettáztam,fizikoterápiát végeztem,idős embereket gondoztam,festettem szobafestőként,és az építés minden szakmájában ezermesterkedem,lelkésze vagyok egy kis közösségnek,és éjjeliőr vagyok.


Azt csinálom ma is,amit szeretek,mint mindíg.


Nagyon szeretek emberekkel foglalkozni,s különösen gyermekekkel,és öregekkel,de élveztem,amikor a szálloda mosodájában minden pörgött,és elkaptam a munka ritmusát.A katonás rendet a tiszta ruhák közt.Élveztem,a kitakarított WC-k ragyogását,friss illatát,a ráégett zsírtól megtisztult edények látványa gyönyörködtetett.Élveztem,amint a parkinzonos beteg állapota javult munkám során,s amikor életesélyt adtam munkámmal,az öregembereknek.Élvezem,amint lepusztult épületeket felújjítva tisztaságban adom át a munkát.

Élvezem,amint az agonizáló gyülekezetemből élő közösséggé változtatja Isten az embereket.


Lehet ennél szebb az élet?

2017. ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szobafestőként végeztem, csinálom is, de nem állandó jelleggel. Szeretem a munkámban azt, hogy mindig más a helyszín, néha egyszerűbb, néha pedig kretivitást igényel a munka. Amellett, hogy szinte ugyanazt kell csinálni mindenütt mégis változatos. Vizont egy nyári szezon után nagyon bele lehet unni, főleg ha egy helyszínen van a meló.

Ezértis örülök annak, hogy van egy félállásom egy kis cégnél, néha besegítek. Családias hangulat, kedvelhető kollégákkal.

2017. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Óvónői és gyógypedagógiai asszisztensi végzettségem van. 15 évet dolgoztam értelmi- és halmozottan sérült gyerekekkel és felnőttekkel. 13 évig szerettem csinálni, aztán egyik hónapról a másikra elfáradtam.... Most a végzettségemhez mérten az "álommelót" csinálom, "csak" szociális asszisztens vagyok egy család- és gyermekjóléti központban, adminisztrációs munka , agyilag ez is zsibbasztó, de mégsem olyan jellegű munka :) Itt is foglalkozom emberekkel (ügyfelekkel), de teljesen más tipusú munka, úgy gondolom ezzel a végzettséggel ennél jobb helyet nem találnék. Az igazi álom munka egy vállalkozás lenne, saját beosztott idővel :D De ez tényleg csak álom, ugy hogy nem nyekergek, hanem örülök annak ami van :)
2017. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!