Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szombathelyen milyen jó...

Szombathelyen milyen jó diákszövetkezetek vannak? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Én eddig a Rébusznál voltam, de nem valami jó. Soha nem fizetnek időben stb stb, meg mindenki szerint ez az egyik legrosszabb. A lényeg, hogy át akarnék menni máshova. Van egy csomó, de melyik az, ami viszonylag jó is?
2017. ápr. 22. 19:49
 1/3 anonim válasza:
100%

Melodiák elmegy, az irodában kb bocsánatot kell kérni, hogy dolgozni szeretnél, elég bunkó mindenki.

A Fürgediákot én nagyon szeretem, tök aranyosak. :)

A rebusz viszont tényleg a legrosszabb, de ahol en melozok, oda csak velük lehet menni, igy kenytelen vagyok :D

Prohumannal rossz tapasztalat van, ott sem voltak túl segítőkészek, sőt.

Pannonwork meg nalam nem játszik, velük még nem dolgoztam.

2017. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Esetleg nem tudod, hogy kisebb boltokba (penny, lidl) árufeltöltőnek melyiken keresztül tudnék menni?
2017. ápr. 26. 21:39
 3/3 anonim válasza:
A Pennybe tudsz menni a Pannon-workon keresztül. Ők nagyon normálisak, csak ajánlani tudom őket
2017. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!