Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan munkahelyről ahol a meleg kollégát ilyen nyíltan szidalmazzák?

Figyelt kérdés
A meleg ismerősöm egy ilyen családi vállalkozásnál dolgozott 2 hétig, de miután ezzel izélgették (konkrétan köcsögnek, b...zinak nevezték) felmondott és átment egy sokkal normálisabb helyre dolgozni. Látszik rajta, hogy meleg, de intelligens emberek levágják mi a szitu, a primitív, tahók meg neki állnak köcsögnek, búzának nevezni. Mondtam is neki hogy vegye fel ahogy beszélnek vele, mert ebből simán lehetne pert indítani. Én elhiszem hogy egyeseknek fura, ha látszik a gesztusaiból valakiről hogy meleg, de ez nem jogosít fel senkit arra hogy ilyen ocsmányul viselkedjen. Ugyanúgy egy hiányos öltözetű nő látványa sem jogosít fel senki nemi erőszakra.
2017. ápr. 28. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudtommal jogtalanul megszerzett hang/kép anyagot (hangfelvételt, kamerafelvételt) nem lehet bizonyítékként felhasználni.
2017. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Egy olyan országban ahol a vezető politikai párt nekiáll .uzizni egy máik párt vezetőjét, miközben ugyanennek a vezető politikai pátnak a színeiben képvisel minket az EU parlamentben Sz.J., innentől kezdve miről beszélünk?


Ha az országot vezető politikusok képmutatóak, primitívek, akkor mit vársz az átlagembertől?

2017. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Biztos nem akarnék a továbbiakban olyan helyen dolgozni. Szóval én szépen fognám a meleg kollegát, felkeresnénk az egyenlő bánásmód hatóságot, segítséget kérnénk. A cég pedig jól megszívná.
2017. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tette hogy ott hagyta azt az idióta helyet.


Mondjuk nekem semmi bajom az "ilyen" emberekkel, de munkahelyen leginkább munkavégzés folyjon, nem pedig a másik minősítése ilyen téren.


Valami hulladék munkahely lehetett az.

2017. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Sajna ilyen a magyar mentalitás, főleg az aljább munkahelyeken. Emlékszem, mikor közmunkát dolgoztam, volt egy munkatársam -az az "egész nap be nem áll a szája, és hülyeségekről szövegel nagyhangon"-fajta-, aki egyszer kijelentette, hogy szerinte sorba kellene állítani minden meleget, és minden olyan embert, aki nem képes 20 éves koráig elveszíteni a szüzességét, és sortüzet engedni rájuk. Más okok mellett az effélék is belejátszottak abba, hogy inkább külföldre jöttem.
2017. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1-es rosszul tudod:


Ime az idézett cikk:


Polgári pernél ezt írják.


"A jogellenesen szerzett bizonyítékok törvényi szinten való teljes kizárása azért sem lenne célszerű, mert az megfosztaná a védekezés lehetőségétől azokat, akik mások jogellenes magatartása miatt jutottak kényszerhelyzetbe."

2017. ápr. 28. 13:38
 7/9 A kérdező kommentje:
2-es: Pontosan így látom én is. De attól mert a politikus egy gyökér, még nem jogosít fel másokat arra, hogy ezt a példát kövessék.
2017. ápr. 28. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne is haragudj, de nem hiszem el. Hogy mi a célod, inkább hagyjuk.
2017. ápr. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8: Attól, hogy te még nem dolgoztál együtt bunkókkal, még nagyon is léteznek. Sose értettem ezt a fajta naivitást.
2017. máj. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!