Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek joggal utáltak ki...

Szerintetek joggal utáltak ki egy munkahelyről mert minden nap étteremben ettem? Többit alább.

Figyelt kérdés
Felvettek egy helyre, de pár hónap múlva kirúgtak. Na szóval minden nap 12 körül leléptem étterembe, persze aki csatlakozni akart azt "leráztam". Ezért kinézhettek olyanok akik otthonról hozott szendvicset ettek? Ez lehet ok hogy megharagudtak rám, vagy irigyek lettek? Vélemények?
2017. ápr. 9. 19:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
76%
Milyen munkahely az, ahol ki lehet menni kajálni csak úgy?
2017. ápr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért ráztad le azt, aki csatlakozott volna hozzád??
2017. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Kevés köze van a kirúgásodhoz azoknak, akik otthonról hozták a szendvicset, ezt nem ők döntik el, a felmondólevelet sem ők, hanem a fönök írja.

Hogy a fönök miért mondott fel, azt ő tudja.

Amúgy én sem tartom normálisnak, hogy a dolgozó naponta étteremben eszik, nem azért, mert ott eszik, hanem ez időben nem fér bele egy munkahelyen az ebédszünetbe.

2017. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem azért néztek ki, mert nem otthonról hoztad a szendvicset, hanem mert olyan vagy amilyen. Beképzelt.
2017. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Fix helyre szól a szerződés , ér a restibe oda -vissza úton egy baleset vagy rosszul leszel hivatalosan megrángatják a górékat . Ki tudja volt e hiba a melódban vagy hiányosság esetleg kakukk tojás is lehettél más egyéb miatt .
2017. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


1. belefért ebédidőbe, 30 perc.

2. persze közrejátszott más is gondolom, de ez is benne lehetett e, ez volt a kérdés.

2017. ápr. 9. 20:10
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk is beleférne az ebédidőbe, főleg ha jó helyen dolgozol. Biztos, hogy nem azért küldtek el, mert az étterem nem akkora "nívó", hogy irigységet generáljon. Nálunk pl. mindenki tudja, hogy a férjem 3* annyit keres, mint én v. bárki a munkahelyen, mégsem ér atrocitás (vagy legalábbis nem emiatt).
2017. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
58%
30 percbe nem férne bele. Húsz perc, míg kihozzák a kaját, tíz perc míg odaérsz, tíz vissza, és még meg sem etted. Nem valami gyorskifőzdéhez jársz csumira?
2017. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
36%
30 perce hogy fér bele egy étterem? Még ha a szomszédban is van, 30 perc akkor sem biztos, hogy elég...
2017. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Engem gyárban dolgozva azért utáltak, mert rendszeresen Pick szalámit ettem, meg narancsot meg banánt. Plusz az életkorom (húszas éveim elején jártam.) Ilyen a magyar mentalitás.
2017. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!